Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintem egy érzéki masszázs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem egy érzéki masszázs feldobná a hangulatot. Hogyan masszírozzam?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert egyáltalán nem csináltam még ilyet, de nagyon szeretném és érdekel, hogy a többség minek örülne a barátnőm helyében. :)
2008. máj. 30. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
A masszázs nagyon jó ötlet :-) Először inkább csak dörzsölgesd, símogasd a hátát, de ügyelj arra, hogy ne csináld túl erősen (persze, ha kéri csinálhatod). Ahogy símogatod, haladhatsz a mellei felé, ebből aztán jó dolgok sülhetnek ki a végére :-)
2008. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm.:) amúgy szerintetek kellenek ilyesmik, hogy gyertya, olaj, füstölő, zene, stb?
2008. máj. 30. 20:29
 3/10 A kérdező kommentje:
mármint, hogy fokozzák a hangulatot vagy inkább túl sablonosak?
2008. máj. 30. 20:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Zene az természetesen sokat segíthet rajtad=)meghát hangulat kell, esetleg valami finom illatú testápoló olaj, de ha nem akkor megteszi a sima testápoló is..sok sikert
2008. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi. tudnátok valami masszázstechnikát javasolni? esetleg tapasztalatok?:)
2008. máj. 30. 20:46
 6/10 anonim ***** válasza:
NÉzz utánna a neten, sok hasznos oldalt találnál szerintem, vannak olyan oldalak amelyek kifejezetten ezért készültek:Djó keresgetést
2008. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gyertyafény, finom illatú testápoló, halk zene.

Először a hátát, majd a fenekét. Majd kérd meg, hogy forduljon meg, aztán a mellét, indulj el lefelé.. Többi meg jön magától.


Irigylem a barátnőd! ;)

2008. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

már kerestem, de semmi igazán érdemit nem találtam :(


ezért próbálok meg másoktól kérdezősködni. hátha valaki meg tudja osztani a tapasztalatait velem

2008. máj. 30. 20:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Rendszeresen szoktam én is kényeztetni a barátnömet ily módon irjál nekem privit és adok neked pár dolgot ezügyben elég nagy a táram mivel masszirozás terén elég érdekelt és tanult vagyok...de ezek az én titkaim és annak mondom el aki érdemes rá ..csövi
2008. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az utolsó!

Hy priviben legközelebb ird meg az msn-cimedet is.

2008. okt. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!