Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik Szexshopba vegyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik Szexshopba vegyek vibrátort? Félek, hogy megjegyzéseket fognak tenni. Olyat keresek, ahol nem támadnak le egyből, hogy mit keresek, hanem lehet válogatni.

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy vibrátort, a lényeg, hogy nem kell drága, sem nagy, csak valami kis vékonyabb, mert még szűz vagyok, de a szűzhártyám elég tágulékony, és újajl szoktam magam izgatni. (20 éves vagyok nem 12)


Belváros érdekelne leginkább, olyan aminek van honlapja is, ha esetleg rendelnék.

Rendelés után kb hány nappal érkezik meg az "áru"?


Köszi


2008. máj. 30. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rendelj az interneten, ott biztos nem kérdeznek semmit, a csomagolás is diszkrét, a futár sem tudja, hogy mit visz házhoz.

Ezt a boltot ajánlom neked, sokfajta vibri van:

[link]

2008. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tesznek megjegyzést, sőt segítenek a méret, a szín és anayag kiválasztásában, érdemes több sebességest kérni, mert azzal egyre nagyobb élvezeteket tudsz okozni magadnak.
2008. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Jobb helyeken ki is próbálhatod, egy fülkében és mág vazelint is adnak.
2008. máj. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Diszkrét csomagolás, süketnéma futár...


A furgonon három méteres reklámfasz, és a cégnév: PÉNISZ-EXPRESSZ!!!


Szerintem a szomszéd öregasszony két percen belűl fog csengetni.

Nem tudta felírni a telefonszámot, ahonnan rendelni lehet.

2008. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Uccsó hozzászólónak:

azt a akrikatúrát láttam XD

2008. jún. 1. 18:54




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!