Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom szeretne a számba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretne a számba élvezni. Én nem akarom! Volt már, de nem tetszett (az íze se és hányingerem lesz!) Sztem megalázó és gusztustalan! Baj, hogy így látom?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 19:25
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
70%
A Lexi sem szokta lenyelni, és nekem nagyon rosszul esik, szóval szerintem nyeld le az utolsó cseppig. Ne legyél olyan önző és gonosz, mint a Lexi. Szerintem.
2008. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ez egyáltalán nem olyan dolog, hogy ha a pasi kinyalja a csajt akkor el is várja, hogy lecumizza őt. Ez butaság. A férfiak tök mások mint mi csajok. A nedvük is teljesen más. Sokkal "undorítóbb". Meg a pasik kb 95%-a imád nyalni, de a csajok kb 65-70%-a szeret csak oboázni. Ez van. Ezt kell szeretni. Attól még, ohgy ő kinyal te meg nem sz*pod le nem önzőség. Megérthetné a pasid. Ha nem akkor egy farok.
2008. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
58%
Már bocsi de a csajok hal/sajt szagú "nedve" tízszer undorítóbb mint az ondó. Ami nagyjábl íztelen, szagtalan. Csak enyhén sós íze van, mást nehéz kivenni belőle.
2008. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
73%
én az vagyok aki gratulált, és nő vagyok! és az ilyen nők miatt szégyenezem!
2008. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, ne csináld. Az előttem szólóhoz: te mindkettőt megkóstoltad?
2008. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
79%

Hát, ha hal/sajtszagú egy lány, akkro először küldd el orvoshoz... ott valami fertőzés lesz.

különben a sperma sem íztelen és nem is szagtalan, de mindegy.

Én szeretem a párom és szívesen kielégítem így is és azt is megengedem, hogy a számba élvezzen. Engem nem zavar, sőt, imádom amikor látom, hogy élvezi.Sztem egy teljes szexuális(szerelmi) kapcsolatba ez simán belefér. Régebben én sem gondoltam így, de ma, huszonéves fejjel már így látom.

A kérdezőnek: ha te nem akarod, akkor ne engedd, mert később csak rosszabb lesz. Nálam egyszercsak eljött az az idő (helyesebben az a szerelem) amikor úgy éreztem, hogy ÉN szeretném lenyelni, mert az NEKI annyira jó lesz... de ha nem jön el nálad ez, az sem baj. Nem erről szól, hanem arról, hogy mindketten élvezzétek a dolgokat.

2008. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Előttem kettővel...bocs
2008. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém, ezt a primitív prüdséget...Hááát...Na ez a szégyen. Na meg az, ahogyan ítélkeztek azok felett, akik szeretik a pasijukat cumizni, és hagyják, hogy a szájukba élvezzenek. És én nem azért csinálom, mert ő is kielégít engem szájjal, egyszerűen VANNAK, AKIK ÉLVEZIK, HOGY A PÁRJUK ÉLVEZI!!! Amúgymeg, ha a TE számodra undorító, ne csináld, de kérlek, és mindenkit: ne ítéljétek el aki szereti!!! Egyéni dolog, és nagyon relatív...Kb ennyi...
2008. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
66%
szerény véleményem szerint, ha gusztustalannak találod akkor mondd meg a párodnak, biztos megfogja érteni erről nem te tehetsz.. És az sem bűn és alázás, ha a szádba élvez.
2008. máj. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
65%

Az én barátnőm se nyeli le, de csak azért mert elteszi arcpakolásnak.

A nagyannyától tanulta, aki most 72 éves és gyönyörű az arcbőre.

2008. máj. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!