Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 14 éves srác vagyok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves srác vagyok, ha megtetszett egy pasi akkor már azt jelenti hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

először nem tudtam hogy fiú mert nagyon lányos arca van és hosszú festett vörös-fekete haja, meg a szeme mindig ki van festve feketére.

a szembe lévő házba költöztek nemrég. sokat figyeltem mert megtetszett, csak most jöttem rá hogy fiú mikor hallottam beszélgetni és nem tudom mi van, most akkor meleg vagyok?? ez baj? tényleg tetszik még ezután is, micsináljak?


2008. máj. 29. 18:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Dehogynem alakul ki 14 évesen. A heteró fiúk is 13-14 körül kezdenek bekattanni a csajokra, ugyanígy a melegek is tudhatják onnantól hogy mire izgulnak fel. Persze sokan elfojtják, akár 20-25 éves korukig.
2008. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
34%
Belőled még lehet stylist, azok között eddig úgyis csak buzit láttam.
2008. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kapuváron laksz? Mert akkro tudok a közelben egy neked való klubot.
2008. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
mennyi sok seggfej van , amiket írnak.. Ettől mégegyáltalán nem vagy homo. szerintem is probáld ki hogy kikre izgulsz fel a fiukra vagy a lányokra...
2008. máj. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
24%
Én is együtt élek egy 25 éves fiúval, én 18 éves fiú vagyok. Hosszútávon képezeljük el a kapcsolatunkat és minden nap szenvedélyesen szeretkezünk. De egyáltalán nem érzem magam homoszexuálisnak.
2008. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Én sem érzem magam tolvajnak, csak azért mert gyakran ellopok tárgyakat emberektől és üzletekből.
2008. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%

hali!

én nem értem, hogy lehetnek ilyen válaszoló emberek (tisztelet a kivételnek) a XXI. században! ha valki nem a "normális" dolgokat teszi, mert különbözik, akkor már ki kell rekeszteni és így kell beszélni?


szerintem mindenkinek joga van a boldogsághoz, ha éppen fiúvbal akkor fiúval!


fel kellene nőnie ennek az országnak ahhoz hogy a szűklátókörét kicsit bővítse.

2008. máj. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a sok hülyét aik a melegeket szidják többé-kevéssé rejtetten... Még fel sem fogják a kérdést...


Nem jelenti azt hogy meleg vagy. Ebben a korban gyakran megtetszik azonos nemű a tiniknek. Először azt hitted hogy lány, leírásod alapján elég lányos, gondolom beletelik egy időbe míg tudatosul hogy fiú. Amúgy nem baj az sem ha meleg vagy vagy biszexuális (ha a lányok is izgatnak, mele nem lehetsz, ha pedig csak ez az egy fiú, szerintem csak egyedi eset).

2008. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy meleg, mivel úgy tetszett meg, hogy lánynak hitted. Lánynak néz ki, lánynak gondoltad, te valójában egy lányba zúgtál bele, akiről csak később derült ki hogy fiú. Várd meg hogy lecsillapodjanak az érzéseid, és tisztábban fogod látni a dolgokat!
2009. okt. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudom, hogy egy kicsit késve írok, de most láttam meg ezt a kérdésedet, és egyszerűen nem bírtam ki,hogy ne írjak neked. Szerintem 18-20 éves korodig még bőven alakulhat az, hogy hova tartozol, ha pedig akkor is változatlanul érzel, akkor sincs semmi baj. Ne hallgass a sok hülye véleményére, aki ezért elítél valakit, mert más, azt én nem nevezném embernek,és különben is, így is lehet valaki egy nagyon jó, és értékes ember, a beállítottság nem jelent semmit, tudom, hogy nagyon nehéz, de ha eltudod majd fogadni magad olyannak is, akkor ugyanolyan életet élhetsz, mint bárki más, ne szégyenkezz, és a lényeg mindig az, hogy boldog legyél az életben (akár fiút, akár lányt szeretsz).:) Én tudom milyen érzés, mert én is átélem ezt, én lány vagyok,16 éves, és valószínűleg biszexuális, és igen, magamat nagyon nehezen tudom elfogadni, de nekem soha semmi bajom nincs a melegekkel.

2009. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!