Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » H simogassam meg 1 lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H simogassam meg 1 lány mellét vagy a hasát h ne legyen tul rámenős?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
a kezeddel...
2008. máj. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Jobb a farkaddal, az nem olyan rámenős.
2008. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Ugyanmááár...milyen kérdés ez már ne is haragudjáál! Persze hogy semmi oylannal ami másra utal..a KEZEDDEL! mivel mással? (ezektöl a kérdésektöl a falra mászok)
2008. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Ha a kapcsolat elején vagy még és nem akarsz nagyon rámenősnek tűnni, akkor javaslom, hogy először még ne gyúrd a melleit. A végén még letépné rólad a ruhát és megerőszakol a nyílt utcán. (Na ennyit arról, hogy mire vágyok én.)


Tehát, a legjobb, ha csak simogatod a hasát. A mellekről csak annyit, hogy elég, ha megmarkolod. Ha melltartó van rajta, akkor sok esélyed úgysincs a ténykedésre. Ha pedig nincs rajta, akkor érdemes kicsit simogatni, megfogni a mellbimbót... A helyzettől is függhet.


Kb. ennyi jutott eszembe. Na most legszivesebben mennék barátnőmhöz és jól meggyúrnám a melleit. ;-)

2008. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem akarsz rámenősnek látszani, simogasd inkább a cunáját.
2008. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Először a kézfejeddel, utána már úgy is látod rajta h.mire vágyik: markold meg(ne túl erősen,de érezze)

Én most magamból indultam kii:P

2008. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
megkerettyelgeted hidrokapszuláris termobuzerátorral, majd megmaszírozod susulykás hőregpereputtykrémmel. a dudáját meg úgy szorítsd, hogy ne maradjon rajt a kéznyomod. és csak a kettőt egyszerre! nagyon fontos! mert különben átpréseled a szajrét egyikből a másikba, és tök asszimertikus lesz! komolyan, én már jártam így!
2008. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Az hogy simogathatod-e a mellét a helyzettől függ. Ha az utcán vagytok, vag társaságban, akkor eszedbe ne jusson!

Ha kettesben vagyok kérdezd meg tőle, hogy akar-e szexelni, ha igent mond akkor lehet. Ha nemet, akkor menj haza és verd ki a farkad, de ne legyél erőszakos.

2008. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
67%

Istenem, hogy nem értik ezek a kérdést(tisztelet a kivételnek)...szegény fiú arra utal hogy hogy kezdjen neki...legalábbis sztem...

NAh szal sztem először a hasát simogasd gyengéden ha látod h hagyja, menj feljebb. itt látni fogod a reakciót...ha látod h ez neki sok akkor hagyd abba...ez nem lesz rámenős! de viszont ha élvezi, akkor gyerünk tovább;)

2008. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Az utolsó választ folytatva, ne a mellét hanem "járd körbe", simogasd és lásd h már ő akarja, hogy hozzáérj..párszor ha így "kínzod", rendesnek fog hinni és tényleg várni fogja, hogy "megtörténjen",
2008. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!