Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kell leszopni egy pasit?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell leszopni egy pasit? Mert félek hogy túl erőteljes leszek és fájdalmat okozok neki. Vagy az pont jó ha vadul csinálom? És mennyire kell "bő nyállal"? Kb mennyi ideig csináljam?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Csak fogazni nem szabad, egyébként annál jobb, minnél erősebben csinálod.


"Kb mennyi ideig csináljam?"


valószínűleg nem a pasi fog rádszólni, hogy hagyd abba. Hamarabb fáradsz el :)

2008. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Figyelj rám! Megpróbálok segíteni! Azt hogy hogy kell kielégíteni egy pasit, azt nem lehet "megtanulni" vagy valami..ez jön magától, ha már nagyon kívánod, ha már nagyon beindultál rá! Nem kell ráncigálni szegény farkát, de nem is finoman, úgy a kettő közötti..ha érted mire gondolok! Igen, bőnyálall, mert csúsznia "kell" ahhoz hogy jó legyen neki (is). Mennyi ideig? Figyelj, ez tőle függ, igazából ha elment akkor utána hagyjad máár, de ezt érzed ha elmegy, és látod mikor kell abbahagyni. Megjegyzem én először nagyon rosszul csináltam, ezt a barátom is megmondta(őszinteség). De kezdek belejönni, figy, ha barátod elment vagy elmegy akkor nem csináltad rosszul ezt garantálom ;) Soksikert! Renélem tudtam segíteni Neked!
2008. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Minél bő nyállal csinálod annál jobb. Az nagyon fájdalmas ha kiszárad. De közben használd a kezed is. Masszírozd a zacsiját!
2008. máj. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Előtte egy "Kojak" nyalókával, tudod ami egy kis finom gömb, proóbálj árérezni a szopás lényegére. Ha ez megy a szopás is megy majd.
2008. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha előtte csípős ételt eszel, ez a fiúnak is vérbőséget fog okozni, és nagyon fogja élvezni.
2008. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
LOL erőspaprikát tormával ? :)
2008. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
81%

Erre elég nehéz recepteket adni, igazából minden srác máshogy szereti (gondolom :D). Más ritmus, más intenzitás.

Azért szerintem ne kezd túl aggresszíven - személy szerint én elhúzódnék ha erőszakosan nekem esne valaki. Figyeld ki, hogy hogy jó neki. Esetleg jó beugró, ha csak kézzel elégíted ki, engedd hogy vezesse a kezed.

2008. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!