Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sok az ha minden nap verem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok az ha minden nap verem. Menyit lehet?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

ahogy neked jól esik.

nincs mennyit lehet. egy idő után úgyis elfárad és kellemetlen lesz, fájni fog. Majd kitapasztalod.

általános szabály az, hogy ami jól esik, azt lehet csinálni.

2008. máj. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem sok, de ésszel csináld. Nem tudom, hány éves vagy, de én például 13 éves koromban kezdetem el. Most 23 vagyok. Velem az volt a baj, hogy ész nélkül csináltam. Előfordult egyszer, hogy egy nap hatszor rántottam rá a kakaskára, ami utána a sok használattól kisebesedett. A másik pedig, hogy milyen erővel csinálod. Az is a problémák közé sorolható, hogy ha például nagyon erősen szorítod közben, igaz, hogy az jó, de azt szokod meg. Az agyadba az vésődik be, hogy úgy a jó. Namost szex közben ez a hátrányodra válhat, mert egy vagina, vagy akár egy száj sem képes olyan erővel szorítani, mint mondjuk a markod. Én sokáig elég erősen és vehemensem végeztem az önkielégítést és jó sok időbe telt, amíg visszaszoktattam magam ahhoz, hogy gyengéden is lehet, meg hogy nem lóverseny ez az egész. Úgyhogy nem baj, ha minden nap csinálod, sőt, remek nyugtató hatása is van, ezért én kifejezetten ajánlom, de amikor mondjuk tartós kapcsolatban élsz, akkor vedd vissza a tempót. Kár a patronokat pazarolni. Üdv, Z!
2008. máj. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyiszor csinálod, ahányszor csak akarod.
2008. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem sok sőt, ezen az oldalon többet is megtudhatsz

[link]

2008. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem fog összemenni a farkad, ha sokat szexelsz, nyugi :D

Ahogy jól esik, a napi egy az meg egyáltalán nem sok. Sőt, gyanusan kevés, ami arra zutal, h kb olyan 13 éves lehetsz :)

2008. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
a lényeg h ha sokat csinálod hozzászoksz... ha pölö gyorsan elmész a mert úgy csinálod h gyorsan befejezd akkor szex közben is gyorsan el fogsz menni... szal csak ésszel
2008. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!