Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Több ismerősömnek már bevált,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több ismerősömnek már bevált, hogy vazelint injekcióval belőttek a szerszámba, és nőtt tőle. Lehet-e ennek később valami szövődménye? Lehet-e belőle baj?

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Jesszus, ilyet nehogy csinálj! Begyulladhat meg minden. Az ismerőseid nagyon hülyék!
2008. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Nincs semmi mellékhatás, én már csináltam, vettem vazelint meg fecskendőt és belöttem.

2x akkor lett és vörös.

Ja és genny is jött belőle, de ez szerintem nem mellékhatás

2008. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Simán bele lehet halni, ha elég ügyes vagy.

Jobb lenne, ha inkább veszélytelen kamukérdést tennél fel. Már, ha van még benned jó érzés.

2008. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem kamukérdés. Nem igaz hogy még nem hallottatok róla. Egy csomó haveromnak már sikerült. De azér kösz a "segítséget"
2008. máj. 28. 06:30
 5/10 anonim válasza:
100%
Az urológia osztályon havonta feltűnik egy barom aki kipróbálja, rendesen begyulladt farokkal (lévén a szervezet az idegen anyagra gyulladásos reakcióval válaszol). Csak pajtásaid ezt a részletet gondolom nem említik. Ha nem kamu a post akkor ki ne próbáld.
2008. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szerintem se nagyon éri meg kipróbálni
2008. máj. 28. 12:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Vazelint?? Ez hülyeség! De saját kezüleg amúgy sem ajánlatos, szóval felejtsd el! Nem félted ennél jobban a szerszámodat, minthogy a fejedben megforduljon ilyesmi??!!

Egyébként hallottam már ilyenről de szilikont tesznek bele ORVOSILAG.

2008. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mér sztem a farokba való szilkon ültetés otthonra is kiváló idő töltés lehet
2008. júl. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hello-Szia!!!!!!!!!!!!!!Nekem is van és NEM ORVOS CSINÁLTA MŰTÉTI ÚTON!!!!!Persze veszélyeket rejt,de a csajoknak nagyon bejön!Hiszen elsősorban ez számukra okoz nagyobb élvezetet!
2008. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A vazelintől csak vastagabb lesz vagy hosszabb is?
2009. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!