Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnőn szeretné a poposzexsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőn szeretné a poposzexszet. Én nem vonzódom a végbélhez, úgyhogy én nem. Mi legyen? Azt mondja, hogy pipogyavagyok és az igazi férfiak szeretik ezt, mert a régi barátja is csinálta.

Figyelt kérdés
Nem akarom elveszteni őt, de nincs túl nagy kedvem a dologhoz, még gumiban sem. Mit lehet ilyenkor tenni?
2008. máj. 27. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem mondd el neki, hogy te nem szeretnéd, és ha lehet, ne erőltesse. Ha szeret, meg fogja érteni. Ez pedig egyáltalán nem pipogyaság, hanem inkább gusztus kérdése! Ha te nem akarod, akkor ne csináld, én megértelek.
2008. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, h lány létére ő ezt ennnyire erőlteti?... Szerintem is gusztus kérdése, és ezt mindkét félnek akarnia kell.. úgy nem megy,ha az egyiknek nincs is kedve hozzá, akár a szex. Szerintem az a normális, hogy ha mindketten akarjátok ezt, akkor kipróbáljátok, ha meg nem, akkor nem...
2008. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy te nem akarod. Ne erőltesse. Majd ha te is akarod, akkor csinálod. Meg kellene értenie, hacsak egy kicsit is szeret akkor nem fogja erőltetni.
2008. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem már az is nagyon gáz, hogy a volt barátjához hasonlítgat...

Lehet, hogy nem csak azzal van baj, hogy te nem akarod análisan... Meg mi az, hogy a kemény férfiakat szereti? Akkor miért választott téged?

Gondolkozz el ezeken, mert szerintem nem csak azzal van itt baj, hogy nem akarod a popsiszexet...

2008. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
rakd seggbe úgy, hogy szikrát hányjon a szeme, majd nem akar legközelebb ilyesmit. vagy ha a jól bevált választ akarod hallani: beszéld meg vele...
2008. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én lány vagyok,És nállunk pont forditva van:)Én nem nagyon vagyok oda a popó szexért,de a barátom mindenáron akarja,Eddig még csak ujjazás volt ott lent,és jó érzés volt,kezd izgatni a dolog.Sztem semmit nem vesztesz vele,sőt! jobban fogod élvezni.Majd próbáld k.
2008. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem szabad erőltetni semmit, ezt neki is meg kell értenie, ha te gusztustalannak tartod, ne csináld! Ha igazán szeret akkor békén hagy ezzel.

Én lány vagyok és egyébként mi szoktuk a párommal, ha még nem csináltad, szerintem egy próbát megér...! ;)

2008. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet elmesélni, milyen jó a popószex. Így lánnyal is olyan mintha egy másik fiúval csinálnád. Később ha összeszeded a bátorságod fiúval is csinálhatod, az még jobb. Ha kívánod a popó szexet előbb utóbb a fiúkat is kívánni fogod. Velem is ez volt. Ma már nem is foglalkozom lányokkal.
2008. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj bele, de csak akkor ha poposzex után leszop. Ha olyan hülye hogy belemegy akkor vállald be az "áldozatot".
2008. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!