Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem vagyok meleg, de heteronak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok meleg, de heteronak sem érzem magam, most akkor mi vagyok?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, leginkább csak a meleg pasik vonzanak és az ahoz tartozó szex, amit ugyebár sosem csinálhatok, mert nincs hozzá való "szerszámom" :) Irigylem őket hogy nekik van az ami nekem nem lehet.

Így nőként nem szeretem a pasikat. Ez alapján hetero nem vagyok. Nővel sem tudom elképzelni a dolgot, tehát nem vagyok leszbi sem? De akkor mi vagyok?

Lehet hogy kissé zavaros, de nem nagyon értem magam sem hogy mi ez.


2008. máj. 26. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te még nagyon fiatal vagy, és bizonyos péniszirigységben szenvedsz. Igaziból csak annyit tudnék tanácsolni hogy ismerd meg magad jobban, és ha majd körvonalazódott az igazi problémád kérdezz újra!
2008. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is úgy tűnik, hogy még nagyon fiatal vagy, és még csak most "bontogatod a szárnyaid". Hamarosan rájössz, hogy hova is tartozol igazán. Most természetes, hogy keresed a helyed.
2008. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lassan 24 leszek, nem vagyok fiatal már, ez az egész kb. 8-9 éve kezdődött, azóta sem találom a helyem.
2008. máj. 26. 14:24
 4/8 anonim ***** válasza:
most fognak megkövezni, lepontozni, leszarom. de sztem kikene probalnod fiuval es lannyal is. Akkor majd biztos rajossz, hogy hol a helyed. Szerintem.
2008. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És most akkor szűz is vagy még? Kielégitett már férfi, csak nem érdekel? Vagy még sosem elégitett ki férfi. Nővel próbáltad már attól függetlenül hogy nem vonz a dolog?

Szerintem vagy nem találkoztál még olyan férfival aki felkeltette volna mélyebben az érdeklődésedet, vagy ért vmi csalódás, ami miatt nem tudod hova tenni magad.

Vagy férfi szeretnél lenni, bár akkor sztem a nőkhöz is vonzódnál. Vagy egyszerűen annyi hogy buksz a meleg férfiakra. Talán dacból, vagy kihivásból, mert pont ők azok akiket nem fogod érdekelni. De ha kicsit elgondolkodsz, fel kéne adnod ezt a dolgot és elkezdeni érdeklődni vmi neked való iránt. mert véletlenségből megkaphatsz akár egy eltévedt homokost, de ugysem fog veled maradni. Vagy esetleg keress egy biszexuális homokost. Ha átműtetnéd magad sem érdekelnél egy homokost, mert attól még lány maradsz neki, nem fog rád izgulni .Tehát szerintem gondolkozz el, hogy hova vezet ez a vonzalom. És talán könnyebb lesz új fajta érdeklődést találni.

2008. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van felcsatolható műpénisz, ha összejössz egy fiúval, avval kipróbálhatód, hogy te is kielégíted őt hátulról, így azt képzelheted, hogy fiú vagy.
2008. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, a meleg pasik vonzanak főként. De én egy transzexuális ( biszex) csaj vagyok :D elég bonyolult és reménytelen, de így kell leélnem az életemet sajnos :( Lehet, hogy te is transzexuális vagy. Nőként gondolsz magadra? Nem a testedre, hanem magadra, a lelkedre.

Én semlegesnek tekintem magam, de ha választanom kell inkább fiú mint lány. Sz*r egy helyzet.

2008. nov. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán transzszexuális vagy?
2008. nov. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!