Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnőmnek az utolsó együttlé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek az utolsó együttlétkor nem volt orgazmusa, pedig mindent megtettem. Lehet, hogy emiatt nem szeret?

Figyelt kérdés
nyalni is próbáltam... lehet hogy nem szeret? nem merek vele találkozni azóta. . .
2007. aug. 31. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attol, hogy egy orgazmusa nem volt, az nem jelent semmit, találkozzatok, beszéljétek meg. és mindent bele... és attol, hogy nem volt neki, az nem ok, hogy ne szeressen...
2007. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Miből gondolod, hogy nem szeret? Mondta vagy éreztette veled. Szerintem az hogy nem mindig jut fel a csúcsra szex közben még nem határozhatja meg a szerelmet. Én szeretem, sőt imádom a páromat, pedig voltak problémáink a szex-el. Szeretem annak ellenére is, hogy nem mindig élvezek el. Nem ennek kell meghatározni a szerelmet. Persze, ha nem egyszeri vagy párszori esetről van szó, akkor nem működik köztetek a szex és az befolyásoló tényező lehet. Próbáld meg vele megbeszélni a dolgot. Beszéljetek nyiltan tabuk nélkül.Nekem az első szexpartnerem megtanította, hogy nem szabad szégyenkezni ha a szexről kell beszélni. Ez jelenlegi élettársamat meg is lepte és azt mondta, hogy ilyen nyíltan még senkivel nem beszélt a szexről. Bár sokan azt mondják arról nem beszélni kell hanem csinálni, de nem árt tisztázni bizonyos problémákat, mert akkor csak szorongást okoznak és a végén azért nem megy. Mit szeretne, mihez lenne kedve, hogy esik neki jól. Akár szex közben is megkérdezheted, hogy jól esik -e neki vagy másként csináld. Másik lehetőség, hogy hagyod hadd kezdeményezzen, irányítson. Nekünk mind a két változat bevállt.

SOk sikert!

2007. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ElQször próbáld meg orálisan kielégíteni, lehet, kicsit sokáig fog tartani, de nagyobb öröm lesz, ha sikerül neki, hiszen köztudod, hogy a nQk többsége, csak így tud elmenni. Próbáld meg és kérdezd, hol csináld, hidd el el fogja mondani, és vissza is kapod majd a kényztetést. Nekem bevált. Sok sikert
2007. aug. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az lemaradt, hogy nekem a mostani párom csinálta ezt és addig nem is volt orgazmusban részem, de vele sikerült. sokat próbálkoztunk, de végül megtaláltuk, hogy jó mind a kettQnknek.
2007. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha már nem szeret akkor nem ez lesz az oka.Ha eddig is szeretett akkor most is fog mert nem hinném hogy csak élvezetből volt veled.Ha meg igen akkor meg nem kell vele foglalkozni.
2007. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
68%
egy párkapcsolatban nem orgazmus számít
2009. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!