Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Miért nem érez semmit a pasim amikor a farka bennem van?










Nem látszik ki az egész makkja (tehát nem úgy mint a pornófilmekben) de igen, előjön.
igen,önkielégítésnél semmi problémája nincs, érzi a dolgokat, sőt ha orálisan kielégítem azt is érzi és élvezi, csak a szex nem megy.
HOgy lehetne ezen változtatni? vagy mi lehet erre a megoldás?










Attól is lehet , hogy nagyon nedves vagy és ez gátolja a súrlódást.
Legalábbis nálunk ez a helyzet.
Már nem gumiban csináljuk egy jó ideje, és úgy sem érez semmit,mármint gumi nélkül. Azt ő is érzi, hogy meleg és puha van odabent, de ennyi, súrlódást azt nem.
Az meg maximum csak egyszer-kétszer fordulhat elő, hogy annyira benedvesedek, hogy emiatt nem érez semmit. Mert az esetek többségén messze nem vagyok ennyire felizgulva. Lehet ez a probléma, hogy nem vagyok eléggé felizgulva és akkor emiatt nem képez automatikus "vákumot" a puncim?















Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!