Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az a nagy helyzet, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nagy helyzet, hogy szeretkezni szeretnék egy pasival (már nem vagyok szűz), mégis félek milyen lesz. Milyen póz a legcélszerűbb?

Figyelt kérdés

hogyan yo?

(légyszi ne nézzetek k..vának.nem vagyok az)fontos!!


2008. máj. 19. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én fiú vok. Szerintem a misszionárius, vagy a lovagló nagyon jó. :)
2008. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,hogy elcsépelt de ne parázz.Ha totál ideg vagy abból nem sül ki jó.Ne gondolkozz csak érezz, figyelj minden érzékszerveddel a pasira,és önmagadra.A póz(ok) az adott pillanatban fog kialakulni.Szerintem a leérzelmesebb amikor a pasi van fennt,de az igazi amikor a nő.De ez csak 1 vélemény . Hallgass meg mást is.
2008. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
általában a misszionárius a nyerő ezekben a helyzetekben v ha te karsz vezetni lovagló.. jah én ne izgulj ha a barátod szeret akkor vigyázni fog rád... am nem értem h mitől félsz ha már nem vagy szűz (ha az első rossz élmény volt akkor semmi esetre se gondolj rá majd! nem tesz jót a hangulatnak)
2008. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszike
2008. máj. 19. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy összeszoktok, kialakul köztetek az összhang, teljesen spontán jönnek a testhelyzetek, meg ki is mondjátok a kívánságaitokat. Én legjobban szeretem ( szerencsénkre párom is ) a lovaglót, és azt is, ha a nőm hason, alattam, zárt combokkal, negyed óráig is el tudom húzni az orgazmus előtti magasfeszültséget (közben ő 2-3-szor is sikolt). Ő szüléstől KISSÉ kitágult, és ettől az igazi, hogy NEM SZORÍT, mint előtte. Soxor majd belehalok, de még mindig húznám az időt, de aztán jön az "ősrobbanás" . . .
2008. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!