Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csinálhatunk mi rosszul,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatunk mi rosszul, h nekem nem jó?

Figyelt kérdés
szeretném ha minnál többen leírnátok h mi a kedvenc pózotok és hogy csináljátok:$bocsi ha tapintatlan a kérdés csak a párommal nem tudjuk h melyik pózban lenne jó nekem.ugyanis eddig akárhányszor 1ütt voltunk 1* se volt jó nekem:(ezért szeretném a segítségeteket kérni:)
2008. máj. 19. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Próbálj bele vinni valamit, játkosan vagy hosszab előjáték. Szerintem legyen lovaglópóz, ülj bele az élőbe és ugy. SZtem éévezni fogjátok. És mehet bele orál is :D:D
2008. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a lovagló a legjobb.az elején nekem sem volt jó.De úgy ülj bele hogy a testeddel dőlj rá a pasira és a lábad félig nyújtsd ki.a misszionáriusnál pedig húzd fel egészen a lábad a hónaljáig
2008. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak az számít hogy milyen pózban csináljátok, hanem érzelmileg hogy álltok, éppen akkor rá vagy-e hangolódva a szeretkezésre és hogy ha nagyon görcsösen koncentrálsz arra hogy orgazmusod legyen, akkor az gátat képezhet. Szóval agyilag rendezz le mindent magadban, egyébként meg gyakorlás kérdése, össze kell szoknotok és kitapasztalni kinek mi és hogy jó. És ez időbe telik. Nem kell mindent egyszerre. Mindenkinek más jön be, szóval próbálkozzatok, kisérletezzetek és ha szeretkezés közben izgatod/izgatja a párod a csiklódat, nagyobb az esély.
2008. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sszia, ha együtt mozogtok, az is sokat tud ám segíteni, és adni a dologhoz! Csukjátok be a szemeteket, halk zene esetleg, és adjátok át magatokat az érzésnek! Szerintem célszerű először a missz.-sal kezdeni, vhogy az a legegyszerűbb, nekem pl. az a legkényelmesebb is.

Az egymásra hangolódás a lényeg, lazítsd el magad, nem lehet, h egyik póz se kényelmes!

2008. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!