Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok semmire se...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok semmire se felizgulni?

Figyelt kérdés
a barátom már sokmindent kiprobált...a mellemet izgatni alul nyelvvel ujjal izgatni de semmi.nem is nagyon érint meg a dolog.már lefeküdtem vele egy honapja és nem bántam meg mert imádom és örülök hogy vele vesztettem el mert mikor lefekszünk egymással eszméletlen figyelmes.de mégse megy nekem ez az egész
2008. máj. 18. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán a túl sok készülés a "felizgulásra".

Spontán.

Kínozzon meg téged rendesen.. nincs olyan nő... akinek megfelelő helyen, megfelelő gyengédséggel simogatással ne lehetne elérni amit el kell..

Ha a nyakadat csókolgatja azz sem jön be??? :)

Uramisten, pedig attól a nők 97 %a sztem kikészül.

Hát szerintem minél több mindent kell kipróbálnotok.

A barátod péniszétől se indulsz be?

Semmitől? Ez nagyon durva.

Nekem pl. már az is vágykeltő, ha érzem, hogy feláll neki :)

Ráadásul miattam.

Vannak ilyen játékok ilyesmire... net.. ?

2008. máj. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Talán, mert még nem vagy golyóérett?
2008. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nőknél az ilyesmi érzelmi alapú. Talán először, próbáljatok csak beszélni róla. Aztán csak lesz valami, ami izgatja a fanáziádat.

+1 tipp: Próbálta már a füledet nyalogatni?

De már a smárolás is izgató, ha beleéled magad.

2008. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
leeht hogy azért mert téged még nem érdekel igazán a dolog igy nemistudsz teljesen ráhangolodni a dologra. szeritnem egy ideig ne csináljatok ilyeneket, és egy idő után már elkezded majd kivánni, lehet pár nap mulva már. és akor feltudsz majd izgulni, mert akkor tnyleg akarni fogod és kivánni. ez csak egy tipp.
2008. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!