Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18-án lefeküdtem a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-án lefeküdtem a barátommal és kilyukadt az óvszer de még aznap meg is jött (általába 18-án szokott megjönni) mennyi az esélye annak h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. máj. 18. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megjött, akkor csoda lenne, ha így teherbe esnél. A spermiumoknak az érett petét kell elkapniuk, hogy megtermékenyítség és teherbe ess. De ez épp eltávozott a szervezetedből, amikor a spermiumok bejutottak. A következő peteérés meg túl messze van ahhoz, hogy addig a spermiumok életben maradjanak, vagy egyáltalán ott bentmaradjanak, mert esélyes, hogy a sperma is eltávozott a vérzéssel együtt...
2008. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szinte semmi esély nincs rá. Ha redben megjött, akkro nincs okod félni:) Puszi!
2008. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eszméletlenül minimális esély van rá. Egy ezrelék körüli. Pár hét múlva azért csinálj egy tesztet! Nincs túl nagy költsége, viszont a lelki békédnek jót fog tenni. :-)

-G-

2008. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felesleges tesztet csinálnod mert kb a nyakam tenném arra hogy nem lettél terhes, méghozzá azért mert biológiai lehetetlenség.
2008. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, teljesen felesleges tesztet csini,me a menszesz előtt 2-3-4 napal nem lehet peteérésed!Szal akko gumi nélkül is lehet, me teljesen lehetettlen h terhes legyél, így meg főleg h meg is jöt!:S:)Szal no para:)
2008. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár arra van esély, hogy a spermum érett petével találkozzon, de minthogy a méh nyálkahártya felső rétege most távozott el belőled, nem tud hova beágyazódni. Szerintem kizárt a terhesség...
2008. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

na azért én már hallottam furcsaságokat, ...

Én egyetértek a teszttel,megnyugtató, és bajod nem származik belőle.2 héttel a közösülés után végezd el, addigra ha van valami, már kimutatja. azért a 0-nál több esély van rá, nem hiszem, hogy baj lenne, de az sem jó, ha hirtelen döbbensz rá...

2008. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!