Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tudnak a pasik egymás után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnak a pasik egymás után töbször is élvezni (sorozatorgazmus) , mint a nők? Ha igen, hogy érhető el?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és nem értem a témát, mellesleg nekem sem volt még sorozatorgazmusom, szóval ha vannak technikák, amikkel ezt el lehet elérni, megköszönném... Egyáltalán milyen érzés, miben más a "normál" orgazmustól?
2008. máj. 18. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én annyit tudok, hogy ez a tévhit tényleg van, h a pasik csak egy orgazmusra képesek. Nem. Igazából 10--30 perc "regenerálódási" idő kell. És ennyi :) Jöhet a következő. Úgy ahogy a szexbe. Sorozatorgazmusról én nem tudok, nem is logikus, nem tudom elképzelni, hogy lehetne.. hisz ha az a valami már kijött, akkor.. meg hát amúgy is. Nézd meg milyen állapotban vannak EGY orgazmus után. :)

Amúgy a nőknél ez isteni, nekem már volt egy jópárszor, hihetetlen jó, át kell élni :)

2008. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És hogy lehet ezt átélni? mit lehet/kell csinálni hozzá? A lányoknál is a sorozatorgazmus jó néhány perc regenerálódás után van? Bocsánat az értetlenkedésért, de senkitől nem kérdezhetem mega környezetemben.
2008. máj. 18. 23:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bocsánatot kérned. Ha mástól nem lehet, itt az egyik legjobb helyen kérdezel. Fiú vagyok, és igazából egy orgazmusunk szokott lenni. De van, hogy a "robbanás" után több (egyre enyhülő) kis "rángás" még okoz élvezetet. Ezt nem nevezném sorozatosnak, mert nem egyenértékűek. A nőknek pedig (általában) nem kell 20-30 perc, csak annyi idő amíg az orgazmus után kicsit lenyugszanak az érzékeny részek (csikló, mellbimók, ...) és lehet kezdeni előlről a kényeztetést.
2008. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szexuálpszichológiát tanulok, és ismerek néhány "trükköt":D Ha írsz nekem egy emilt, szívesen elmondom, de készülj fel, hogy hosszú lesz, és nem árt hozzá valamilyen anatómiai atlasz...vagy legalább a barátod legyen kéznél;)
2008. máj. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2008. máj. 19. 09:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy egyes nők miért próbálnak segíteni olyan kérdéseknél, amikre leginkább egy férfi adhat érdemi választ, vagy egy olyan nő akinek egy férfi már elmondta. Ez a "tévhit" nem tévhit, mert ez az igazság, kár ragozni. Elég azt leírni amit biztosan tud az ember (pl. nőktől az a hiteles, hogy mennyire jó a sorozatos orgazmus) mert azzal lesz igazán kisegítve a kérdező, a bizonytalan dolgokat szinte fölösleges leírni.

Sajnálom ha bárkit ezzel megbántok, de sok kérdésnél csak azért van 30 válasz, mert a fele semmi érdemit nem ír, csak ismétli az előzőt, vagy találgat egy objektív témában.

2008. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
pedig férfiaknál is van..tanulhato...meg a millio dollűáros pont meg stbstb olvass utána ha érdekel
2008. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
klasszikus sorozatos az nincs de kb 10 perc pihenéssel elég sokszor el tudunk menni egymás után (egyéni rekordom 12:D de ahoz már a csajnak is nagyon kell tudni)
2008. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Barátom pl nem tudom hogy csinálja, de orális szexnél ha a számba élvez akkor az szokott lenni, hogy két bazi nagy löket van, és ő is úgy érzi mintha kettő lenne egymás után. :))
2008. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne keverjük a dolgokat!

EGY orgazmus TÖBB, ritmikus összehúzódást jelent - férfinál, nőnél egyaránt. Az első NÉHÁNYNÁL a fiú spriccelhet rendesen - de az érzés tovább is tarthat.

A nők többségét ezek után szinte azonnal lehet ingerelni - és pár perc múlva jöhet a következő.

Férfinál nagyon sokat kell tanulnia, hogy ez működjön. Rendkívül ritka.

2008. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!