Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasim szexmániás. Mit tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szexmániás. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
állandoan csak arra tud gondolni...akár ki elött vagyunk belenyul a ruhámba a melltartomba a bugyimba ha egy csokot adok már szexelni akar nem birja magát fékezni volt hogy egy nap 5x szeretkeztünk.ö imád engem és én is öt ez biztos de engem már ez nagyon idegesit és hiába mondom neki nem birja magát fékezni
2008. máj. 17. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
meg kell beszélni...hogy nem azért nem akarod mert nem szereted...de szerintem ha mindig mindenhol az jut az eszébe akkor elvesziti az értékét...
2008. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen tudtára kell adnod, hogy ez neked már túl sok és zavar, ha mások előtt fogdos. Egy kis harag nem árt, talán rájön, hogy sok a szex. Ha tényleg ilyen sokszor csináljátok monotonná válik és elveszíti a varázsát.
2008. máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
28%
legalább addigse baszik félre
2008. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En nem tudom ki ez az idiota aki elottem (bar ne) szolt volna hozza a temahoz.

Nekem is volt ilyen. Nem akartam vele szexelni egy ido utan...szep dolog a szerelem de senkit nem lehet kenyszeriteni olyasmire amit o nem akar. Ha te nem akarod, mondd meg neki. Mondd meg neki, hogy te szegyelled magad ahogy masok elott viselkedik mert ez szamodra nagyon kellemetlen es megalazo. Ha felfogja ok, ha nem en valoszinu szerelem ide v. oda, dobbantanek.

2008. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
én teljesen egyet értek a kettővel előttem lévővel. én pl. szeretem bárhol bármikor. csak örülhrtnél nek, h mindig akarja. ez azt jelenti, h jó csaj vagy. ha zavar, legyél apáca, akkor tuti nme nyúlna pingvinhez.
2008. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez már lehet hormonzavar, vagy pszichikai probléma.

→ orvos. Vidd el, öntsd bele a lelket közben.

2008. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elvezd amig lehet(jo 5x,azert mar)...lehetseges ha megmondod neki hogy kevesebb legyen megerti...de ha nem tud ellenallni neked...:):):)nincs mit tenni, szeret-szeret!
2008. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

na persze, mer a szerete ugye az, h megduglak akkor is ha nem akarod...?? Hát nem az...Lehet, hogy azért van ez az egész mert azt hiszi, hogy ő ettől lesz melletted igazi férfi. Talán erről beszélgessetek el. De nagyon finom legyél vele, mert mi férfiak törékeny lelkűek vagyunk - főleg ha a férfiasságunkról van szó...Ugyhogy csak okosan:D

Soxerencsét!

2008. máj. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Szerintem, hagyd neki, hogy kiélje magát. Sőt... Aztán majd, csak megunja.

Amúgy a férfiak többsége, nem szereti, ha a lány nyomul, viszont az fölizgatja, ha kicsit ellentkezik. Szóval a legjobb védekezés a támadás! ;)

2008. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!