Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Strandon a vízben hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandon a vízben hogyan érdemes szexelni?

Figyelt kérdés

Hát pettingre és szexre gondoltam, me ugye orálisan elég nehéz lennexD

Köszönöm a válaszokat!:)


2008. máj. 17. 12:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Meg h betegségeket össze lehet ott szedni vagy ilyesmi?:S:S

Köccike!

2008. máj. 17. 12:12
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy mód van rá, sehogy. Rengeteg fertőzést össze lehet szedni és a többi strandolókat is zavarja általában. Ők fizettek és nem azért hogy a gyerekeik azt kérdezgesség hogy mit csinál ott az a néni meg a bácsi?!
2008. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de egyetértek az előttem hozzászóló véleményével. Ez mindenkinek nagyon kellmetlen rajtatok kívül, ráadásul ezért meg is büntethetnek titeket... Ha más nem is, az úszómester tuti nem hagyja szó nélkül (és igaza is lesz!), mert ő felel a fürdőzők nyugalmáért... Szóval, minimum egy nagy beégésre számíthattok, de akár rendőrségi ügy is lehet belőle :S

Sztem ne tegyétek!

2008. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jah... strandon sehogy. Senkinek sem jó. Nektek azért nem, mert rengeteg fertőzést össze lehet szedni, a többi strandolónak meg azért nem, mert nem azért mentek oda, hogy szexet lássanak.
2008. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A strandon sehogy nem kéne. Először is, mindenféle fertőzés melegágya a medence. Másrészt: TE SZERETNÉL GECIBEN ÚSZKÁLNI?! Bocs, hogy kicsit vulgáris vagyok, de egyszerűen nem értem, hogy nem lehet tekintettel lenni másokra. Ha valaki kiszúrja, hogy mit csináltok és zavarja (na ná hogy zavarja, pláne mert általában kisgyerekek is vannak a strandon), akkor a rendőrséget is kihívhatja és jól megbüntetnek közszeméremsértésért. Anyukád biztos megdícsérne érte.
2008. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább válasszatok valami természetes vizet sötétedés után,akkor se kisgyerekek,se a sok strandoló,és abban nem lakik annyi gomba, vírus stb.

Még mielőtt leírnád a víz alatti orális szexet igenis meg lehet csinálni:);)

2008. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Strandon nem kéne szexelni, egyrészt sok ember van, koszos a víz (van benne bőven minden...), rendőrt hívhatnak rátok közszeméremsértésért, égnétek mint az olajos rongy a többi strandoló előtt. Nyílt vízben sem igazán szerencsés szintén a fertőzések miatt. Így könnyebben mélyre jutnak a bacik aztán sokáig tarthat a gyógyulás. Miért nem próbáljátok OTTHON a kádban? Hm? Tiszta is, nem is zavar senki és lehet kísérletezni.
2008. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Úristen...sehogyse!Most komm senki sem akar a másik ondójában evickélni...úszol és egyszercsak egy g×ci folt úszkál elötted milyen már?? :O Meg azé gondolj már arra is,hogy a sok gyerek és felnőtt is belepisil meg pfúúj...sztem ne csináld
2008. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyvalamire senki nem gondolt még: hogy képzeltétek szexelni egy strandon ahol több ember van, több nő, és mi van ha nem mindegyik szed gyógyszert? Lehet hülyeség, és lehet sok a vegyszer a vízben, de ha más terhes lesz ne adj isten a hülyeségetektől akkor mi van? Az kurvaciki. Nem vagyok orvos nem értek hozzá, csak eszembejutott.
2008. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Okés:D:D köszike a válaszokat!!!:)
2008. máj. 18. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!