Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm nem jut el az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem jut el az orgazmusig. Hamarabb ingerelhetetlenné válik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmet próbáltam ujjal és szájjal kényeztetni, ami jól esett neki, de amikor már kezdett volna jobb lenni neki, nullára zuhant az izgalmi szintje és ingerelhetetlenné vált, és hiába folytattam, nem érzett semmit. Mit tegyek? (Egyébként a barátnőm még "szűz")
2008. máj. 16. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdezted tőle, hogy ha magának csinálja, akkor elmegy-e? Nem szégyen az... megismeri a testét és tudja mi jó neki. Próbálkozzatok, ne add fel!
2008. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint nem kell abszolút az orgazmusra koncentrálni, nem kell mindent egyszerre akarni. Csak csináld neki, hogy jó legyen, engedjétek el magatokat élvezzétek, és ne akarjatok görcsösen orgazmust. Ez csak megöli a hangulatot és teljesen normális hogy nincsen, lehet (sőt az esetek többségében) akkor sem lesz rögtön mikor elkezd szeretkezni, kell hozzá idő, hogy kitapasztalja mi jó és hogy jó neki. Szóval nyugi csak szeressétek egymást és ne görcsöljetek erre rá. Ezt üzenem neki is, mert ez is gátat képezhet.
2008. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, csak egy kicsit bűntudatom van, hogy nekem jó, neki meg nem. Ha meg nekem nem jó, akkor meg úgymaradok, és megöl az ideg. Ő meg bármikor abba tudja hagyni. (Nem hallottam még tőle, hogy "Abba ne hagyd!")

Kérdeztem, és azt mondta, hogy még nem sikerült neki se, de nem is csinálta sokszor magának.

Azért egy kicsit jó neki, de sajnos max egy fél órán át megy ez így, utánna ingerelhetetlen.

2008. máj. 16. 21:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez velem is gyakran így van!Próbálkozz meg változtatni az ütemet,hol gyorsabban kissebbeket hol lassabban nagyokat!(Mármint a szájjal történő ingerlésre célzok)

Sok szerencsét,nekem is csak egy idő után ment!!

2008. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem a lassúság a befutó :) Mindkét nem kikészül tőle.

Nekem is ismerős ez a probléma, dde én még sose váltam ennyire semlegessé...

Amiket írtál, nekem abból az jött le, hogy a barátnőd nem is akarja annyira, mintha neki ez nem is lenne fontos.

Talán azért, mert még nem tapasztalta meg az orgazmust:)

Ne adjátok fel, én is csak ezt tudom mondani, és minél többféleképpen próbáljátok a dolgokat.

Ha az öledbe ül, ugyebár az is nagyon izgató.. Amit még mondhatok, lehet, h picit hülyeségnek tűnik, vagy durva, veszélyesnek nem hiszem, h az, de próbáljatok fehérnemű nélkül egymáshoz simulni. Isteni tud lenni, és mellesleg az izgalmat is meghozza rendesen... ha előtte nem mentél el, vagy nem vagy annyira felizgulva, h előnedvek legyenek.. akkor nem lehet baj szerintem.

Én ily' módon is sokszor elmentem.

Sok szerencsét, nagyon az elején vagytok még. :) Ki kell tapasztalni egymást.

2008. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
több szerencsd lenne, ha elérnéd 10 centis minimumot!
2008. máj. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Van az 15 centi is, de ott még nem tartunk, hogy szexeljünk.

Sokféleképpen szoktuk izgatni egymást, nem az a gond. Már volt dolgom több lánnyal is, de most az a gond, hogy amikor már kezdene jó lenni neki, akkor egyszer csak megszűnik az izgalom.

2008. máj. 17. 10:29
 8/9 A kérdező kommentje:

Na..


Kiderült, hogy jobban szereti, ha az ujjamat bedugom neki, mint ha a nyelvemmel csinálom. Így sikerült tartósan ingerelni, és már az orgazmushoz is közel került. Próbálkozunk még... :)


Köszönöm a segítséget!

2008. máj. 19. 13:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Normalis pasi lehetsz, hogy igy torodsz a baratnoddel is. Csak igy tovabb!Jo uton haladsz, h jo szeretove valj, mert erdekel a partnered is. Szerintem az orgazmushoz bizonyos erettseg is kell. Nekem legalabbis 25 eves koromig nem volt orgazmusom. Sok sikert!
2008. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!