Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor szexuális álmom van, akkor úgy ébredek fel, hogy orgazmusom van?

Figyelt kérdés
Magamhoz sem érek és így ébredek, nem tudok ellene mit tenni. A páromat nagyon zavarja. Egyébként a 25 éves lány vagyok.
2008. máj. 16. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

JÉZUSOM.. Ez ***** jó!!!! :)

A párod meg iszonyatosan öznő, ha ezért... HARAGSZIK. Sőt, nem komplett.. Ez nagyon jó lehet :)

2008. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát, nem arról van szó, hogy nem jó, persze, hogy jó, sőt...nagyon jó.

Azt mondják kevés ember képes erre, de amikor úgy ébredek a párom mellett, hogy orgazmusom van, és ő meg engem néz (mert előbb felébredt) az azért elég ciki, kicsit szégyellem is magam.

Valahogy szerintem olyan érzés neki, mint ha egy kézigránát robbant volna fel a kezében... ez gáz

2008. máj. 16. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit tehetsz ellene. Persze, hogy jó lehet, de nem lennék a parod helyében. Én először egyből arra gondolnék, hogy nem vagyok elég jó neked és ezért van álmodban orgazmusod. Nézz valahol utána, hogy mit lehet tenni. Esetleg a nőgyógyászod is megkérdezheted, ha nem tartod túl cikinek, hátha tud valami megoldást.
2008. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem tegyél róla, hogy neki is jó legyen, és akkor nem fog problémázni. :P

Amúgy, szerintem azért zavarja, mert felizgatja... :D

2008. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez nem is rossz ötlet...

köszi!

Kicsit érdekes felállás lesz, de megpróbálhatjuk... :)

2008. máj. 16. 21:19
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Úristen de jó neked!!!!Bár nekem lenne....Ez tényleg önzőség,inkább büszke volna,hogy álmában elmenős nője van :D
2008. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Nah jah :) Inkább örülne neki, nem kell neki tepernie :)

Amúgy én még mindig nem értem, h mért gáz. Mért kézigránát.. egy nő szép, amikor orgazmusa van!! :) Ez teljesen biztos.

Csodáljon, imádjon, örüljön neked és az orgazmusodnak :) MOndd csak meg neki, h üzeni egy ismeretlen valaki ;)

De tényleg, nem zavarhatja, vagy ha zavarja, egyik reggel próbáld meg eljuttatni a csúcsra, mondjuk nem is egyszer. Meg fogja bánni, hogy zavarta a TE orgazmusod :) (kicsit ki lesz, de legalább neki is lesz reggel.. oooh, dupla adag ráadásul.. ;) Hajrá.

2008. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
kilesz*
2008. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!