Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most ilyenkor mi a teendő?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi a teendő? (Bocsi ha valakit esetleg lefáraszt ez a kérdés akkor lécci ne válaszolj)

Figyelt kérdés

A barátnőm 16 éves és még szűz.Már 3 hónapja együtt vagyunk és a pettingig már el is jutottunk. Ám a barátnőmet egyszerűen nem tudom megujjazni mer aztmondja hogy az rossz és ne csináljam, pedig én tényleg igyekszem hogy ovatos legyek hiszen tudom, hogy neki én vagyok az első.A kérdés mégis összefoglaltan az lenne,hogy hogy magyarázzam meg neki és ugymond " szoktassam" rá az ujjazásra, mert ez mivel még szűz eléggé fontos lenne,hiszen akkor majd az első együttlétünknél nagyon fájna neki, ezt viszont nem akarom :(

egy aggódó szerelmes srác 16


2009. aug. 2. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha igazán szereted, sehogyse. Gyerekeknek nem való. Várd meg, amíg felnőttök.
2009. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
55%

Pff

Ha nem akarja az azt jelenti hogy nincs felkészülve rá. Nem utál sőt biztos vagyok benne hogy szeret téged de a kapcsolat két emberen áll. Ha rá akarod erőltetni akkor ne is legyél vele hanem keres pénzért egy örömlányt. Légy türelmes és ne erőltesd rá az akaratodat.

2009. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
62%
Szia!Szerintem próbáld elmagyarázni neki hogy akkor fájni fog az első és hogy te ezt nem szeretnéd (hogy fájjon neki). Jobbat nem tudok mondani!
2009. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Lehet hogy ujjazás helyett próbálkozhatnál orállal először, egy idő után talán elengedné magát annyira hogy az ujjazás is menjen (gondolom még új neki a dolog és ezért feszült)
2009. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Most vagy velem van baj, vagy az első két válaszolóval...


Pettingelnek, gondolom nem erőszakkal csinálja! Legalább tudja, hogy ez fontos lenne, ha egyszer, valamikor a jövőben szexelnek, szerintem nem holnapra értette.


És hogy válaszoljak is: Valószínű, hogy vagy még nincs felkészülve lelkileg, és majd kis idővel és néhány orgazmussal később rendben lesz. Vagy gátlásos, benne van, hogy a szex bűnös, vagy hogy ha berakod az ujjad, mást is be fogsz, esetleg hogy utána mocskos lesz, elveszti az ártatlanságát, satöbbi. Lehet hogy csak fáj neki, vagy rossz tapasztalatai vannak, első- vagy másodkézből. A legfontosabb az lenne, hogy derítsd ki, melyik, és ne erőltesd.

2009. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
nehéz ügy biizony.:S én is így voltam az elején.. eleinte örültem, ha túlélem.. nemhogy élvezzem.. és hát hozzászoktatott a pasim.. sok ideig csak petting volt.. a nya.lást (bocsi h így fejezem ki:D) nagyon élveztem, el is tudtam menni:) viszont az ujazás olyan rossz volt.. kellemetlen.. semmi jót nem láttam(éreztem:D) benne..aztán megtörént 1×...5×..10×.. 20×.. (most nem biztos h annyi, d sokszor:D) és elkeztdem élveznia dolgokat:) hozzáteszem, a barátom nagyon nagyon óvatos volt mindvégig, és odafigylelt.. (most is vlevagyok még mindig^^) gondolom tágultam és beletanultam..:) főleg körkörösen tudod tágítani!!:) a legfontsabb a türelem..én se voltam könnyű esete, de mamár smemi gondom sincs:) ezt kell neki elmagyarázni..:) h előbb utóbb mindenki elkedz szexelni, és ebbe bele kell jönni. itt vagy neki te, aki segít mindenben és melletee áll:) ez jólfog neki esni:). visszatérve az én példámra, rátértünka "lényegre".. azthittem meghalok.. nagyon fájt, elég vastag neki.. mindig kérdezte, fáj e.. én hülye módon nem mondtam neki.. tudtam, h ha mondom, akk abbahaggya és akkor csalodás lesz.. tudtam, h "muszály" tágulnom, belejönöm.. és kb. 5 alkalom után sikerült:) és mostmár minden jo!:) amugy ha télleg pl. 1 ujjal finoman csinálva fáj neki, érdemes felkeresni 1 nőgyógyászt mert ien pl gyulladás miat is lehet..hát sok szerencsét nektek!!:)
2009. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

utolso vagyok..


de a legfontosabb, h ő is akarja!

2009. aug. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha még kéri is Tőled, hogy ne csináld, akkor tényleg állj le vele egyenlőre. Soha semmit ne csinálj, ami nem jó mindkettőtöknek. Ha szerelmes vagy belé, akkor biztos türelmes is leszel. Egyenlőre maradjatok meg a simogatásnál, a csóknál egész testfelületen. Ujjazás helyett kényeztesd a száddal, a nyelveddel. Egy idő után amikor már Ő maga fogja kérni, hogy kerülj beljebb:)
2009. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne aggodj nekem is fájt és kellemetlen volt de abba hagyta a barátom,de minnél többet csin akkor jó lesz....de hagyd abba ha mondja csak simogasd és probálkoz mihelyt szól jelez akkor kezd onnan ahol átmentél az ujjazásra
2009. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!