Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az a 'nedves álom' a pasiknál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a 'nedves álom' a pasiknál?

Figyelt kérdés
2008. máj. 16. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az, amikor szexről álmodnak és alvás közben elélveznek.
2008. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen az éjszakai magömlést emlegetik így. De nem feltétlenül szükséges hozzá erotikus álom tudtommal :) De ezt egy fiú jobban meg tudja mondani :)
2008. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Főként pubertás korban fordul elő, hogy az akkor még nagy mennyiségben termelődő és felgyülemlett ondó, éjszaka (akár szexuális álom nélkül is) folyik ki a fiúkból. Később a rendeződő szexuális élet (már akinek) megoldja a túltermelődési problémát.


Nyomok a lepedőn bekezdés:

[link]

2008. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim alapján, akármelyik álom erotikus fordulatot vesz ebben az esetben. Egyszer például egy motoron száguldva ugrottam rá egy meztelen nőre. Ilyenkor azonnal felébredünk, és szembesülünk az eredménnyel.
2008. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

De király álmaid vannak basszus :D

Igen nem feltétlenül kell szexuális tartalmúnak lennie az álmának....csak úgy magától is "kijön"

2008. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szoktak szexuális álmaim lenni és úgy ébredek, hogy orgazmusom van, de ezt már írtam és jó válaszokat kaptam rá. Ja, egyébként lány vagyok. :)

Tényleg nem rossz...

2008. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
A SÖR, A BOR, A PÁLINKA. Mind nedves és egy feleség mellet sajnos csak álom.
2008. máj. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jaja északai magömlést hivják igy
2009. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bakker akkor én enyhén le lehetek maradva. én még sosem keltem úgy h minden tiszta sperma. pedig már 17 vagyok
2009. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban nekem is előfordult kb. 4-5 alkalommal, de mindig szexuális álom során, és egyből felkeltem utána. Teát nem csak reggel láttam hogy ejj mi történt :) Egyébként nem jó dolog, takaríthatod ki utána az alsógatyát, a mosásba mégsem lehet rakni tele cuccal :) De aztán kinövi az ember ezt szerintem.
2010. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!