Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most meleggé váltam? Ugye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most meleggé váltam? Ugye nem? :/ lentebb bővebben.

Figyelt kérdés
Leíröm tömören, mi van. Én egy fiatal srác vagyok, 18 éves, és nagyon nagy baromságot csináltam a tegnapi napon, ugyanis megdugtam egy emó stílusu fiú ismerősömet, aki 1 évvel fiatalabb nálam, és életem legjöbb szexuális élménye volt. idáig csak csajokkal voltam, és most hihetetlen szarul érzem magamat, hatalmas a lelki ismeret fúrdalásom, és nagyon félek hogy meleggé váltam. Ugye nem vagyok meleg, könyörgöm mondjátok. A másik, de kisebb bajom, hogy a farkam csak 16,5 centi, és 4 centi vastag, nem lehetne valahogy növelni?
2009. aug. 2. 07:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Ha a lányok is érdekelnek, akkor biszex vagy. Hetero pasinak még emó stílusú pasit sem jut eszébe megdugni. Ha azt írtad volna, hogy megtörtént és undorító volt, akkor csak hülye voltál, de mivel életed legjobb szexuális élményének tartod, ezért nem gondollak heteronak. A méreted pedig teljesen átlagos. Ez alkati dolog, növelni nem tudod.
2009. aug. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

a legszarabbaz, hogy még vágyom is rá, holgy újra megtörténjen. nem kellett volna belemennem ebbe a játékba

:(.Ha tudom hogy ez lesz soha nem megyek bele. Előzőnek köszi, de én inkább heteronak szeretném magamat tudni, nem pedig biszexnek.

2009. aug. 2. 08:57
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem inkább biszex, főleg hogy újra vágsz rá:(
2009. aug. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
vágysz rá, bocsi
2009. aug. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%

Azért ezeken mindig k*rvajókat röhögök.

"Megdugtam egy pasit, ugye nem vagyok meleg?"

"Leszoptam 5 f*szt, ettől ugye nem lettem meleg?"

De, igen b*zmeg, b*zi lettél!

Mégis mit gondolsz, ha nem ettől, mégis mitől lennél az?

2009. aug. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Az egy dolog, hogy Te minek szeretnéd tudni magadat, de már ne is haragudj... együtt vagy egy fiúval, tökmindegy hogy emó vagy milyen stílusú, vágysz egy újabb együttlétre Vele. És mindezt megkoronázva majdnem kikéred magadnak, hogy biszexnek gondolnak. Közel nem vagy hetero, csak eddig nem került felszinre a másik éned. Ne a társadalmi elvárásoknak felelj meg, hanem légy önmagad, vállald akár biszex, akár meleg vagy. Az hogy görcsösen hetero akarsz lenni és tulajdonképpen nem vagy az, hosszabb távon nem tesz boldoggá. Kulturáltan vállald az esetleges másságodat és akkor nincs mit szégyelned rajta, mert az embert fogják értékelni mások és nem azt, amit a hálószobádban csinálsz. Jól össszekavarodtál, igyekezz helyretenni magadban a dolgokat.
2009. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem te hülye is vagy meg buzeráns is!
2009. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%

Meleggé válni nem lehet, így születik az ember. Írtad, hogy voltál csajokkal is ezelőtt, gondold végig vágysz-e még nőre ezek után, vagy teljesen kizárnád őket az életedből. Ha vágysz, akkor talán biszex vagy, de az is lehet, hogy valami olyan fogott meg a történtekben, amit eddig nem próbáltál ( gondolok itt az análra, ugye két férfinél csak az lehetséges ). Nem tudom, hogy nővel próbáltad-e már azt, de gondold végig mindezeket, és ne görcsölj ezen, változtatni nem tudsz rajta, mint ahogy a hetero sem tud meleg vagy biszex lenni.

A méreteden meg nem kell növelni, a túl nagy nem jó!! A tiéd tökéletes. 18/L

2009. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

hát bizony biszex vagy ez az igazság

16,5 cm-en növelni minek??????????

2009. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
20%
Biztos kicsinek találta az emós pasi.
2009. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!