Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a (csikló)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a (csikló) orgazmushoz egy pontot kell sokáig izgatni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 16. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem egy pontot, hanem konkrétan a csiklót kell izgatni.
2008. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Hát.. Geometriailag nem. De egy igen kis területet, és az sem mindegy, hogy hogyan. A legjobb talán a lapított nyelvvel körbe-körbe. De próbálgasd csak sokféleképpen.
2008. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, én igazából arra gondoltam, hogy.. mivel nekem iszonyatosan régóta nincs már vmiért orgazmusom.. most vhogy csak ebben látom a dolog nyitját. Észrevettem, hogy talán ha azt az egy erogén pontot izgatnám, én vagy a barátom.. akkor talán úgy. A barátom már kb. mindenhogy próbálta, és én is. De ugye nem sikerül sehogyse. Vagy nagyon nagyon hosszú türelem kéne hozzá?? :S
2008. máj. 16. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ahhoz, hogy el tudj menni, a párodnak nagyon fel kell izgatnia téged, ne mindjárt "ott" kezdjétek, mert annál nagyobb hiba nincs,szerintem. Húzzátok egymás "idegeit", simogasson, csókolgasson mindenütt, kivéve "ott", és ezt csináljátok jó sokáig, aztán amikor már nem bírod tovább, mond hogy simogasson ott lent, de csak a kezével(!) egyenlőre, aztán jöhet a nyelve, na ekkor leszel igazán "kész".

Mindenhez idő kell, ha elkapkodjátok, nem lesz jó. :)

2008. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kb. már mindent próbáltunk, az a baj, hogy valahogy ő se elég türelmes.. szinte kevesebb ideig bírja, mint én :) Sőt, általába sokkal hamarabb felizgul tőle, ha izgat engem, mint én. Már nem tudom, mi a megoldás.

Amióta nincs orgazmusom (ami lassan fél év), azóta szinte nem találom "azt a pontot". :(

2008. máj. 16. 22:04




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!