Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után kívánjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kívánjátok újra a szexet?

Figyelt kérdés

Mennyi idő telik el,amíg újra kivánod a párod?

Ha egy nap szeretkeztek egyszer,akkor másnap kívánod már,vagy csak később?

Mennyi volt a legtöbb aktus egy nap alatt?


de a fő kérdés:


Meddig birnád szex nélkül?:)


2009. aug. 2. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:

én már másnap megint vele lennék.

szerintem ő 2-3napig megelégszik vele.

1nap a max nekünk 7volt


kb 2hétig bírnám nélküle.


17/f

2009. aug. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nalunk legtobbszor 1 nap alatt 7-8 alkalom volt, igaz csak 2-3-szor a 4 ev alatt, de van, hogy 1 honapig is birjuk, nincs ido, vagy faradtak vagyunk....

32/L

2009. aug. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én iszonyúan szeretem a szexetugyhogy naponta többször is eltudnám viselni.Max egy hét kihagyás után már dilis vagyokés idegbeteg.Nekünk a max olyan 15-20 alkalom volt /nap..azt a napot csak a kényeztetésre és a szexre fordítottuk..de ezmég a kapcsolat elsö évében volt.Mostmár hogy van gyerköc ha akarok ha nem muszály mellöznünk akár 2 hétre is ha úgy van :(((
2009. aug. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2 perc és 2 nap között változik hogy mikor kivánom meg ujra

legtöbb egy nap 4-5 volt,de már az is a sok kategória,mert nem 5-10 perc egy menet:D


1 hét a max amit kibirok,tegnap volt hogy korházbol engedték ki,1 hete nem voltunk együtt úgy,de alig vártuk hogy kocsiig érjünk:D amugy ha hiány,akkor az egyenlő a hisztisséggel és a meghuzatottsággal:D

22/L

2009. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon jó volt a szex akkor már többször előfordult, hogy azonnal utána kívántam, ha meg abszolút kiéltük egy nap a vágyainkat, akkor 1-2 nap még újra felébred maximum.


Kibírni szex nélkül bármeddig lehet, csak nem érdemes :-D


Valamint az egy nap alatt a legtöbbre elég relatívak a válaszok, nem csak a menetek számát, hanem időtartamát is figyelembe kellene venni. Aki írta hogy volt egy nap 15-20 is, biztos nem egyenként pár órás élményekben volt része, mert fizikailag nem férne bele a 24 órába ;)

Én például minél többszöri összebújásról van szó az adott napon, annál tovább bírom, első alkalommal 30 perc-1 óra (hangulattól függ), és ez rohamosan nő, 5-6. alkalommal már simán több órás etapokig. Mindenesetre a kérdésedre a válasz egy napon a legtöbb 6 menet volt.


22/F

2009. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi havonta szoktuk de akkor is 2 menetnél kevesebb nincs...de nem tom de én hamarabb kivánom meg vagyis ugy érzem....csóknál belejövünk végem alig birom kivárni h tudjunk egymással lenni...de ha együtt vagyün 1 nap vagy többet és olyan helyen ahol lehett is kihasználjuk....
2009. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!