Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A parommal ket honapja vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parommal ket honapja vagyok, egyutt, o nagyon szeret engem, holnap megyunk az ejszakai vidamparkba, es arra gondoltam meglepibol leszopom a wcben! Jo otlet?

Figyelt kérdés
Tetszene neki?Irjatok!!! Koszonom! L22
2009. aug. 2. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát na... Ez is egy ötlet. Annak biztos örül, ha leszopod, a helyszínnek nem biztos. De mivel nem ismerjük, ezért nem tudhatunk róla ilyeneket.
2009. aug. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem pocsék. A WC-ben, mint egy k...?
2009. aug. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem jó, mi is szeretjük extrém helyen csinálni. Bár én a WC-be tuti nem csinálnám:D
2009. aug. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
az undorító. inkább vmi eldugottabb helyen próbálkozz
2009. aug. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem az álmai netovábja hogy egy koszos nyilánoswc-ben lecumizd.És ha én lennék a helyedben akkor telibe hánynám még szegény páromat is.Maga a gondolat hogy naponta x személy oda megy intézni a dolgát azmár gyomorforgató még alapjáraton is nehogy a szexualitással párosítva. Ez nem lehurrogás akar leni nem megsérteniakartak de szerintem a wc-nem a legmegfelelöbb helyszín ere :)
2009. aug. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

ezért fölösleges kidobni x ezer (asszem 2000) forintot a vidámparkra, de ti tudjátok. amugy én se biztos h nagyon örülnék ennek a meglepinek.


16/F

2009. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Fúj...wc? Már megint mint az állatok. Valami jobb helyet is találhatnál. Legalább moss előtte kezet,mielőtt megfogod a farkát,mert nyilvános wc-ben van minden...De szerintem felejtsd el.
2009. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
inkább az óriáskerékben!
2009. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Óriáskerék? Ti aztán okosak vagytok. Jobb ötleteket adjatok, pl, színpad közepe? Hátha az óriáskeréken mögöttük ül egy gyerek az anyjával..nagy élmény lesz nekik.
2009. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!