Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vajon egy pasi akkor is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon egy pasi akkor is felizgul rám, ha nem tetszik neki a testem?

Figyelt kérdés

az én gondom az , hogy egyáltalán nem vagyok megelégedve a mellemmel... nem az a baj, hogy kicsi, hanem egyszerüen nem tetszik a formája.

egy pasi vajon majd igy is rám tud majd izgulni? :S 15 éves vagyok


2008. máj. 16. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeret, igen!
2008. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem tetszik a melled, a pasidnak attól még tetszhet. Ha csak a melled nem tetszik neki, de a többi igen akkor fel tud izgulni. Ha semmi nem tetszik rajtad neki, akkor nem fog rádizgulni, eseleg erősen ittas állapotban.
2008. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tuti...Én is fel szoktam...

Ha szeret a pasid,akkor nem a melled formája fogla érdekelni... ;)

2008. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még a pasiknak tetszhet, ha neked nem. Ha szeret, akkor tuti beindul rád.
2008. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igen, ez a mell-es dolog nagyon igaz, nekem se tetszik, de a barátom megőrül érte(értük :)) és az eddig pasiaimnak is tetszett...
2008. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne izgasd magad amiatt, hogy mekkora a melled. Gondolj arra, hogy lehet, hogy a pasi is izgulni fog, hogy vajon te elég jónak találod-e az ő farkát.
2008. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az utólsó válaszoló(elöttem író)válaszából tanulhatsz...ők meg a "teljesítmény" miatt izgulnak,nem is tudod mennyire...
2008. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az számít, hogy neked tetszik-e a melled, hanem hogy a pasinak tetszik-e. 15 évesen én is azt hittem, hogy hülye melleim vannak, aztán összejöttem az akkori pasimmal (aki egy kicsit idősebb volt), és miután látta az említett melleimet, azt mondta, hogy baromi jók és nagyon formásak. Akkor kezdtem el feszülős pólókat hordani melltartó nélkül :) Sajnos egy gyerek szoptatása után ezt már nem tudom megtenni, de hát ez van, most felfedeztem a szebbnél szebb melltartók világát :) Ne aggódj a melleid miatt, biztos van olyan pasi, akinek konkrétan az tetszik. Minden pasinak különböző az ízlése.
2008. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy MINDEN lány tetszik valakinek. Ugyanis annak idején az anyukája is tetszett... neked viszont még fejlődni is fog a melled, nem is kicsit.
2008. máj. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!