Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy pasi akit neten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akit neten keresztül ismertem meg 1 hónapja, azóta beszélgetünk. Messze lakik tőlem, de találkozni akar velem. Szexelni is akar, és én is akarok vele.10 évvel idősebb nálam. Nem tudom mit tegyek, lefeküdjek vele, vagy várjak még?

Figyelt kérdés
ritkán tudunk találkozni:(
2009. aug. 1. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Hol tart a világ csak így szexelni, aztán majd ha csak arra kellesz neki meg leszel sértődve... Nem kéne sok mindenkinek rib@nak lennie
2009. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát te tudod mit szeretnél, és erre igy nemis nagyon lehet válaszolni.

Nem tudom szüz vagy-e még, vagy hány éves vagy, és a fiu szüz-e még, hány éves stb..

2009. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugorj rögtön a karjaiba.............
2009. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Neten keresztül ismerted meg. Akkor még nem ismered igazán. Főleg, ha csak képet küldött, mert az lehet csalóka is, persze ha webcamon láttad, és tetszett amit láttál, akkor nem mondtam semmit.

Azt írod, szexet akar, és Te is. Akkor nem jól tetted fel a kérdésed.

Mert inkább azt kellene megválaszolnod, hogy el tudod e fogadni, mint alkalmi sex partner!?

Ha a válaszod igen, akkor ne várj egy percet se:)

2009. aug. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt én is ugyan így át éltem!

Elmondom nekem,h volt és tán majd rájösz,h mit tegyél!:)

Én is neten keresztül ismertem meg egy pasit anno,nagyon messze laktunk egymástól, 11év volt köztünk! Aztán már az első 1 hétben szoba jöt a tali aztán a szex is, nagyon sokat filoztam azon,h lefeküdjek-e vele,főleg,h első talin lett volna!(akkor szűz voltam) és még én kis hülye naiv minden szavának bedöltem (akkor voltam 14,5:S)sőt még én mentem le hozzá volán busszal,tanítási időbe:S,ebből annyi gondom bajom lett,h nagyon de nagyon megbántam azt a napot! és azóta csak 1x láttam a pasit 10 percre az is rá 2 évre kb.:S


Szóval,nagyon yol gondold meg ezt az egészet!!

Nem tudom hány éves vagy meg h szűz-e,de nagyon nagyon yol gondold meg! Szerintem keress egy korodhozz illő pasit vagy,bár nem csak a kor a baj,hanem,h távol is vagytok egymástól:S Meg ha szűz vagy,jobb egy komoly kapcsolatba elveszíteni semmint egy futókalandba!

Remélem yol döntesz!:)


17/L

2009. szept. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!