Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tud csinálni egy nő sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tud csinálni egy nő sex közben, hogy még jobbá tegye az együttlétet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát ez így elég nehéz?Mi számít alapnak amit tesz?Hogy ottvan?Konkrétabban kérdezd légyszi. :) bár lehet hogy csak én nem tudok így válaszolni :)
2009. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ott vagytok 2-en,szeretkeztek és szeretnél valami többet te is hozzátenni, hogy kb. ne csak ott feküdj és élvezd ahogy ő "melózik" mondjuk. Én próbálok hozzátenni, de szeretnék valami olyan tippet/tippeket hallani, amivel teljesen elbűvölöm a párom.
2009. aug. 1. 23:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm...szoktatok olyat hogy te vagy felül?Az a lánynak és a férfinak is igen kellemes.De rengeteg apróság teszi jobbá a szexet.Pl én mindíg simogatom/kaemolgatom(csak finoman) a párom hátát ha a póz megengedi.Vegy eggyütt mozgok vele és tartjuk a ritmust.Olyat is lehet hogy a hüvelyizmaiddal tartod a ritmust az nagyon élvezetes mindkét félnek.Mikor befele tolja összeszorítod mikor kifele húzza akkor meg ellazítod.Ilyen apróság vannak, de a komolyabb "munkát" úgyis a férfi végzi.Esetleg hangokkal is feldobhatod a szexet.Adj hangot az érzéseknek, de csak őszintén mert amúgy elég gagyi.Nem kell ordítani csak finoman.A pasik imádják. 23/L
2009. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
rászarik a csávó heréjére;)
2009. aug. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Azén párom pl imádja ha bíztatom közben kissé durvább szavakkal ...meg azt is ha harapdálom símogatom közben ha én is rámozgok de csak csípövel.Imádja ha fényben csináljuk hogy láthassa az egészet és ha szexi fehérnemüt veszek fel,azt nem szoktuk levenni van mikor csak félrehúzzuk neki ez bejön.és persze szereti ha lefektetem és kényeztetem és én mozgok neki meg csak élveznie kell :P
2009. aug. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én finoman harapdálni szoktam a fülét vagy belesuttogok...

de azt is élvezi amikor összeszorítom a hüvelyizmaimat! esetleg időnként lassíts le vagy állítsd le a párod, ne hagyd, hogy csinálja, ezzel húzhatod egy kicsit az agyát amitől még jobban felizgul..

2009. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy jó büdöset fingassz azt kidől a párod! Szerintem elég érdekes :D:D:D
2009. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyenek mint az utolsó is, egyelőre csak a plüssmackójuk alján vágott lyukba tologatják, szóval a válaszaikat semmilyen szinten nem tudom komolyan venni. Biztos a többi emos haverjával együtt most ezen kacagnak napok óta, hogy juj mekkora gondolata támadt a halott békáénál is kisebb agyában.
2009. aug. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Tévedsz! Valahogy sosem fogod elérni azt a szintet ahol én járok! Kispályás te nem tudod miket beszélsz! Örülhetsz hogy az oldal anonim és nem tudod kit fikázol! Inkább kussolnék a helyedben!
2009. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

igaza volt a 6:27 esnek... ha nem tudsz értelmes választ adni mi a f*sznak válaszolsz? részvétem a csajodnak... szép egy hapit fogott ki...


a kérdezönek meg: én nem nagyon szerettem fent lenni. de egyszer egyszer rá vett párom és láttam h tökre szereti, és hát én is rájöttem hogy az igazi és már én is (nagyon)szeretem.föleg meg h te diktálod az iramot:D

ha háttal fordultok, bár akkor is ö csinál szinte mindent, de általában azt is élvezik, mert pont rálát mindenre. :P

aztán a hangokat én is jónak tartom mert én is szeretem hallani h élvezi, és ha az elején vagyunk és kicsit hangot adok a dolognak az nagyon megdobja a kedvét:D persze csak akkor hangoskodj" ha tényleg élvezed.

ja és csak bátran... ha látja h te is aktivkodsz, már az is jó:D

sok sikert:D

egy lány. kort nem irok mert ugyis belekötnek. :(

2009. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!