Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a strandon merevedésem van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a strandon merevedésem van akkor mi a teendő? Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. máj. 16. 19:29
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mert elég ciki amikor többiekkel vagyok a strandon és feláll. :S és nem tudom hogy a többieknek is van ilyen problémájuk?
2008. máj. 16. 19:30
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ne vegyél akkor fecskét :) Ha tudod magadról, h ez gyakran előfordul..
2008. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Másképp meg, próbáld meg elrejteni, vagy ilyesmi, menj be fürödni, várd meg amíg elmúlik.. sokat nem tehetsz, de szerintem ez vhol természetes.

Mellesleg, nézzük a reakciókat. A nőket beindítja szerintem, a férfiak nem csodálkoznak... max. az idősebb korosztály dühöng, dehát az nagyjából édes mindegy, mindig van vmi bajuk. :) Szóval annyira nem gáz szerintem.. izgi ;)

2008. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Tavaj ugyen ez volt a problémám a strandon. XD Bár én akkor nem zavartattam magam. XD

Jó nagy boxert kell fölvenni.

Ha meg vízben vagy és föláll, akkor várd meg amíg lecsillapodik mielőtt kijössz.

2008. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nekem kicsit ciki, hogy ha pl. ülök a strandnál a büfébe és dudorodik a gatyámból a péniszem :D

És haa van valami akármi akkor nem merek felállni mert hát az hülyén veszi ki magát ha úgy járkálok hogy derékmagasságban ott dudorodik a műszer

2008. máj. 16. 19:44
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
De mitől? :) Mindentől? Lány vagyok, bocsi.. de .. hát nem tudom.. törülköző ilyesmi.. próbáld kevésbé látványosabbá tenni, vagy gondolj vmi nagyon visszataszítóra ha vészhelyzet van... :)
2008. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Általában, ha sokáig ülök egy helyben.
2008. máj. 16. 19:49
 8/20 A kérdező kommentje:
Milyen szemét az élet. Másnak az a baja, hogy kicsi meg hogy nem akar állni. az enyém meg túl virgonc xD
2008. máj. 16. 20:00
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ne ülj sokáig egy helyben.. :FF Nem egy megoldhatatlan probléma, és mondom, a csajok beindulnak tőle, a férfiak szinte észre sem veszik, max egy kicsit röhögnek :F
2008. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Korrekt :D
2008. máj. 16. 20:11
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!