Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 25 éves lány vagyok. A párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves lány vagyok. A párom sokszor agresszív velem, mert nem szeretkezek annyiszor vele, mint ahogy ő szeretné. Nagyon szeretjük egymást, de ez mindig közénk állt. Mit tegyek, hogy jobban kívánjam?

Figyelt kérdés
2008. máj. 16. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Hagyd magad kínozni :) Csókolozzatok pl. sokkal szenvedélyesebben.. hevesebben, és izgatóbban.

Emellett még ugye kínozhat nagyon sok féle képpen, mondd meg neki, hogy adjon bele mindent a dologba, apait-anyait! Szóval romantika, erotika, figyelem, szenvedély.. Minden. Ha így se lesz több kedved, akkor vmi nincs rendben :S

Minden egészséges nő kívánja a szexet, nekem nincs orgazmusom már jó ideje, de a szex mégis jó. Muszáj, hogy te is élvezd, és akard! Minden belső probléma kihat a szexre is!

2008. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen, az igaz, hogy lelki problémák is vannak a háttérben. Egyébként a párom tök normális(ha megkap engem),símogat és masszíroz szex közben,szóval nagyon gyengéd és figyelmes,csak velem van valami baj.Egyszerűen nagyon nehezen tudok "beindulni".De aztán már jó minden.
2008. máj. 16. 19:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

En voltam ilyen kapcsolatban es magamban kerestem en is a hibat. Miutan szakitottunk es megismertem mast, visszatert a szexualis erdeklodesem es ugyanazzal a partnerrel meg mindig nem mult el...pedig eltelt mar par ev.

Rajottem az ex minnel jobban nyomult en annal jobban ellenalltam pedig jo volt vele! De nem akartam vele lenni.

A volegenyem sosem agressziv. Jol erti hogyan kell velem beszelni, hogy a dolgok jol menjenek.

Erre igazabol nincs orvossag es a baratod is meggondolhatna, hogyan viselkedik veled. Minnel jobban zsarol, te annal szarabbul fogod magad erezni es menekulsz elole. Ha igy banik veled, akkor magat sokkal jobban szereti es nem lesz jobb. Ha idot adna es nem nyomulna valoszinu jobban kedved lenne az egeszhez.

Ez a nagyon szeretjuk egymast mert ez csak egy dolog (bocsanat a romantikus lelku olvasoktol) ettol meg nem oldodik meg a szex kerdes. Csak turelemmel oldodna meg ha teged jobban szeretne sajat maganal.

2008. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem.Beszéltem már vele többször, hogy ne nyomuljon ennyire, mert nekem ez túl sok, de azt mondja,hogy Ő NEM EGY GÉP,nem lehet csak úgy leállítani valakit, meg hát sérti is az önérzetét,hogy olyan sokszor visszautasítom.Próbáltam már azt is,hogy engedtem,hogy rám másszon,de hiába gyengéd,valahogy mégsem indulok be tőle.Mindig azt mondja,hogy velem van a baj,meg hogy menjek el orvoshoz, ő elkísér,nem akar elhagyni mert szeret,de ő is csak férfi és ezt melyik pasi viselné el már 5 éve?Na mindegy,majd lesz valahogy.
2008. máj. 16. 19:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az önmegtartóztatás sem segít? :)

Nem elég szexi a barátod? ;)

Sok játék van, pl. már nagyon közel vagytok egymáshoz, gyertyafény, nem sok ruha, jó hangulat.. de nem érhettek egymáshoz.

Találjatok ki vmit. Esetleg simogasson fehérneműben téged, csikizzen szinte, csókolgassa a nyakad (egyébként ez az a pont, amitől SZERINTEM MINDEN nő odavan) , és így tuti sikerüüülni fog!!

2008. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha tényleg nem javul semmit, érdemes megkérdezni egy dokit. Most mit árthat? Legfeljebb segít. Biztos neki is rengeteg betege volt már, sok ilyen típusú problémát kezelt már, ez is biztos... Sok sikert!
2008. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

En vagyok a masodik hozzaszolo. Nem gondolom, hogy a doki segithet.

Ha nem nyomulna, ha hagyna lelegezni ha elfogadna, hogy te sem vagy egy kefegep es igenyeid neked is vannak csak eppen masfele jelleguek, sokkal jobb lenne.

Az exem is engem okolt. Teljesen elhittem, hogy bennem van a baj egeszen addig amig mas nem jott az eletembe...

Miert van az, hogy massal most is jo evek utan de az ex pokolla tette az eletemet a koveteleseivel? Nem tudom. Nincs ra magyarazat.

2008. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves második hozzászóló!

Tudod,az igazság az,hogy én nem szeretnék mást párt magamnak,csak őt, mindenféle téren passzolunk egymáshoz, tökjól megvagyunk,de amint a szexre kerül a sor,vagy ha csak úgy néz rám,akkor én teljesen leblokkolok és az fut végig az agyamon,hogy "jaj már megint" meg hogy "most mivel fogom elvenni a kedvét". Ő nem érzi magát férfinak mellettem,de én sem érzem magam nőnek mellette.

Próbáltam "agyban" változni és úgy hozzáállni, hogy -de ő szeret és csak engem kíván-, ment is egy pár alkalommal a dolog,de aztán már túl unalmasnak találtam a gyakori (napi 3) szeretkezést és ugyanott tartottunk mint eddig.

Azt tudni kell, hogy őt megcsalta az előző 2 barátnője elég csúnyán, aztán ismert meg engem és 3 évembe telt, hogy megbízzon bennem, oktalanul bánt velem nagyon durván,folytogatott meg rugdosott,aztán meg ott sírt a vállamon,hogy ne haragudjak,ő nem akart bántani. Szóval szerintem nem ok nélkül nem kívánom,sőt,ezt el is mondtam neki,hogy ez nagyban befolyásolta a szexuális életünket,de azt mondta,hogy ez rég volt,felejtsük el.Meg már 2 éve lassan,hogy hozzám se ért egy ujjal sem,mert azt mondta,hogy meg akar változni,mert szeret.Gondolom észrevette,hogy a legnagyobb kincs neki az,hogy hűséges vagyok hozzá.De tudnék még mesélni.Gondolom akkor neked is kijutott a "jóból"...

2008. máj. 16. 20:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Jézusom, hát ez azért durva..

És az is érdekes és talán tiszteletreméltó, hogy te is így is őt választod. Sokat tudhat ez a pasi, én nem mernék mellette maradni :S

Amúgy nem is tudom, ez a probléma egy kicsit tipikus. Mármint ami beugrik.. az a bizonyos "már megint.. ".

Igen, amúgy szerintem valóban agyban kell változni, és eljutni odáig, hogy akard. Nehéz ügy.

Végül is magadat csak te ismered annyira, hogy .. meggyőzd magad arrról.. amiről meg kell.

Ha a bizalom meg van, és a szerelem is, akkor már csak tényleg taktikák kérdése. Habár nem tudom, lehet, hogy én nem vagyok még annyira tapasztalt és érett ehhez mint a második hozzászoló...

Mindenesetre gondolkozok ezen, mert mostmár csak azért is, nehéz probléma, és aggaszt hogyan lehetne megoldani.

2008. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm,ez aranyos volt, mármint az, hogy gondolkozol azon,hogy hogy lehet ezt a problémát megoldani.

Nemrég találtam rá erre az oldalra és regisztráltam és szerintem nagyon rendes emberek vannak itt!

Nézegetem én is a kérdéseket és próbálok rájuk választ adni,segíteni.

Igazatok van,minden "agyban" dől el,ha a szeretet meg van és a hűség, akkor valahogy meg lehet oldani a problémát.Akkor lenne gáz, ha nem is szeretnénk egymást.

Sokszor kitaláljuk egymás gondolatait,szokott nekem reggelit csinálni amit ágyba hoz,virágot kapok tőle,majdnem minden nap megmasszíroz (még munka után is) és látod, valami mégsem oké. Tényleg tud valamit a párom,ez tény, ezért nem engedem el... :)

Jó,hogy van kivel beszélgetnem erről,sokat segítetek nekem.

Köszönöm!

2008. máj. 16. 20:21
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!