Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lány vagyok, 16 éves leszek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok, 16 éves leszek a nyáron! Elég érett vagyok a "szexhez"?

Figyelt kérdés
Volt már barátom és pettingeltünk is.. Teljesen felkészültnek érzem magam a szexhez!! De mindneki azt mondja :"jahhj fiatal vagy még ahoz 16 évesen" !! Ti mit gondoltok erröl???
2008. máj. 16. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, ha te teljesen felkészült lennél, nem is kérdeznéd itt, hogy az vagy-e. Csak van benned kétely. Testileg már érett vagy hozzá, ha úgy gondolod vágjatok bele, de csak ésszel, megfelelő védekezés. Hajrá!
2008. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég múltam el 16 éves és már mi is pettingeltünk és vmikor nyárra tervezzük az elsőt. (nekem első barétomnak nem). Én csak annyit tudok mondani, hogy a 16-17 éves kor már szerintem ideális bár azt mindenki maga érzi mikor jó. Ha már felkészültnek érzed magad erre és van egy megfelelő partnered aki megérdemel téged akkor semmi akadálya. Ha van benned mármilyen kétség is (persze a normális parázáson kívül), akkor még semmiképpen ne tedd meg, mert késöbb még megbánod és az kihat majd az egész életedre és a lelki világodra is. Csak és kizárólag akkor tedd meg, ha TÉNYLEG érzed, hogy fel vagy készülve. :) Amúgy sok szerencsét. ÉS VÉDEKEZZETEK!! mindenképpen. (16 éves lány)
2008. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én 15 voltam... nem biztos h helyes lépés volt...:S de nem is bántam meg :) szerintem ne tervezd meg, h ekkor-és-ekkor elveszted vele. Inkább legyen mindig harcrakészen egy-két koton (1-2 ha esetleg az első felhelyezését elronjátok) és amikor jön az érzés akkor történjen meg! Persze célszerű ha nincs a közelben akkor senki csak Te meg Ő!
2008. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha felkészültnek érzed magad, és a megfelelő embert választottad hozzá, akiben teljesen megbízol, akkor nem lesz baj.
2008. máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
16 éves vagyok, és úgy gondolom, hogy valóban csak a belső elhatározás számít! Ha van egy kétséged még, vagy félelmed, akkor várj egy kicsit még konkrétan a szexszel - mert ezek előbb-utóbb elmúlnak maguktól! És várd meg a megfelelő alkalmat, pl amikor csak ti vagytk otthon, az sokat segíthet...
2008. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha ennyire akarjatok mert ne!Amikor már testileg és lelkileg egyaránt érettnek érzed magad hozzá, akkor jöhet a dolog.
2008. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy ezt belül kell érezned. Ha már nagyon égsz a vágytól, és nagyon szerelmes vagy, és a barátod is megfelelő alany :), romantika, minden egyéb, plusz vagytok elég felelősségteljesek, akkor mehet!

Ne azzal törődj, h mások mit mondanak, magadat csak te ismered.. én utálom ha ilyesmibe mások megpróbálnak ennyire beleszólni.

Nem vagy fiatal, csak tudj mértéket tartani.

És gondold át, kinek adod oda magad.

Én is 16 évesen veszítettem el, és talán picit megbántam. Nem tudom. Szerelem volt, minden egyéb is, és nem akartunk várni..

Belül kell érezned! Minden jót.

2008. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is 16 évesen feküdtem le a barátommal. most 17 vagyok, lassan 18. És te előnyben vagy, hiszen ti pettingeltetek. nállunk semmi ijesmi nemvolt:( ugyhogy ha késznek érzed rá magad, akkor tedd meg. De gondold át jól. nemmindegy, hogy kivel.
2008. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!