Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy "ami sok az sok"?

Figyelt kérdés
8 hónapos kapcsolat, ő 18, én 18 leszek...nagyon nagyon szeretem, Ő a mindenem, és tényleg fülig szerelmes vagyok ...Nem feküdtem le vele, (megbeszéltük a dolgot, hogy csak ha majd én úgy érzem)Ő ezt tökéletesen megérti, és nem is forcirozza a témát...petting már volt, és minden oké "azon" a téren...a fenntartásaim azzal szemben vannak, hogy ha valamikor valahol kettesben vagyunk akkor egyből elkezd csókolgatni, s simogatni, ami engem feszélyez. Megbeszéltük hogy nem viselkedünk "úgy mint az állatok" hanem csak ha van adott hely és addott idő. Ez látszólag működik, de egyik nap nálunk voltunk s kezdte...én meg nem akartam beadni a derekamat, ő meg kezdte, hogy"Akkor most ne?", "most se" "akkor ne csináljam" persze hozzáteszi h nemharagszik meg ha nem, csak azért nekem mégis rossz megmondanom...mit tegyek?
2008. máj. 16. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

"elkezd csókolgatni, s simogatni, ami engem feszélyez."

Vagy nem szereted igazán, vagy valami komolyabb probléma van a neveléseddel. Nem vagy vallásos? Vagy a szülők?

Ha igazán szerelmes vagy, akkor élvezed (szinte) minden érintését! Szerintem valami mélyen beléd ivódott tabu rongálja az életedet. Próbáld megkeresni!


Szerintem ő viselkedik normálisabban... bár az igaz, hogy nem kellene mindig, minden körülmények között az alkalmat lesnie. De, ha ilyen kevés a "megfelelő" alkalom, akkor megértem őt.

2008. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szereted igazán ezt a fiút. Ezzel nincs baj, csak őszintének kellenne lenned hozzá. Én ugyenebben a cipőben jártam egy fiúval. Nem akartam lefeküdni vele, de nem azért mert a szexet nem akaratam, hanem vele nem akartam. És ez nagy különbség.

Szerintem gondold át. Nem vagy már 13-14 éves. De a védekezésre gondolj mindenféleképpen.

A fiú fogja bírni egy darabig, de be fog sokalni a sok visszautasítástól. Hidd el...

És ne azért feküdj le vele, hogy ne veszíts el, hanem azért mert akarod, kívánod őt minden porcikáddal.

Nem akartalak megbántani, de úgy gondolom elég nagy vagy már, hogy őszintén beszéljenek hozzád.

Ha viszont úgy érzed, hogy szereted ezt a fiút, akkor adjál neki magadból egy kicsit. Nem kell egyből a közepébe vágni a dolgoknak, de egy picit vetkőzd le a gátlásaidat (ha vannak).

Drukkolok...

2008. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretd igazán, csak talán magadnak nem mered bevallani. Ha igazán szeretnéd, kívánnád minden porcikáját, és ez nálad nincs meg. Egyetértek az első hozzászólóhoz, megértem a barátodat valamilyenféleképpen. Der téegd is. Gondold át hogy a szexet nem akarod, vagy a fiút nem akarod.
2008. máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
* De téged is. (bocsi)
2008. máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Figyu, és nem hiányzik az, hogy néha.. tilosban, néha izgalmasabb helyen, néha vmi új dolog? SOkkal izgibb ha nem mindig a legnagyobb biztonságban pettingeltek...

Semmi rossz nincs benne. Egyedül az a fontos, hogy kettesben legyetek, és szerintem ha ő nem durva, hanem mindketten szenvedélyesek vagytok, akkor normális hogy ő vágyik erre is.

Nekem is egy picit monoton lenne,hogy mindig csak nála vagy nálam.. egy kis petting belefér olyan helyeken is ahol egy picit el tudtok vonulni. Szerintem lásd meg benne a szépet. Puszi

2008. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az első hozzászólónak (meg annak aki azt mondta nem szeretem) valóban nem szeretem, mert ez a szó nekem nem elég arra hogy elmondjam mit is érzek iránta..egyszerűen nem volnék ha ő nem volna....nem tudnám elképzelni hogy egy reggel úgy ebredjek fel, hogy Ő már nincs nekem...

És nem arról van szó h nem kivánom ... csak ne mindig ott ahol csak rájön...ez nem azt jelenti hogy nem szeretem. en annak nevezném h kicsit öntudatos próbálok lenni, hogy ne "mindig mindenhol".... de mind 1. kösz a válaszokat:)

2008. máj. 16. 21:28
 7/11 A kérdező kommentje:
2 hozzászólónak külön köszönet:) szó nincs arról h elakarom vesziteni, meg hogy egyáltalán nincs alkalom arra hogy "szeretgessük" egymást...csak néha nem csak "azt" akarom...és ez nagy különbség...amúgy azt mondta bármeddig várna rám, és én ezt tudom, érzem...
2008. máj. 16. 21:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Hm, hasonló volt nálunk is a helyzet, de sajnos egy év után eljutottunk arra a szintre, hogy ezek az alkalmak csökkennek. :(

Szerintem küldd el valami fizikai "dologra", mozgás, sport, és máris nem lesz ennyi energiája.

A páromat az exe úgy szerelte le, hogy elküldte gyúrni, de mire a párom "kinézett valahogy" (nagyon is jól... :) ), addigra meg otthagyta. Ki járt jól? A párom. Na, meg én. :) Persze ez egy több éves történet...

2008. máj. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
koszi:)
2008. máj. 18. 13:44
 10/11 A kérdező kommentje:
mondjuk megeröltető dolgokat nem végezhet, a szive miatt...
2008. máj. 18. 15:35
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!