Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet jó szexuális kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jó szexuális kapcsolat lány és lány között?

Figyelt kérdés
A hétvégi bulin egy kedves , csinos lánnyal ismerkedtem meg. Igazi nőies csaj. A buliban csak beszélgettünk, de hazamenet leültünk beszélgetni, a végén pedig smároltunk egyett. Még most is érzem az ízét az ajkamon. Nagyon jó érzés volt, nagyon jól csinálta. :) Sokszor úgy érzem, hogy a lányok sokkal jobban kielégítenek, többször vettem észre magamon, hogy jobban vonzanak a csajok. Szeretném felvállalni a kapcsolatunkat és szeretnék vele lefeküdni, az sem érdekel, ha utána leszbinek tekintenek. Én mint lány, hogyan tudok egy másik lánynak örömet szerezni, szexuálisan?
2008. máj. 16. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Jujj mik vannak már ebben a mai világban.....:Svan gusztusod...:SxD

Am meg vannak szex shopokban, mű fasz, meg kényesztesd, nyald ki, mellét szopogasd,mint neked egy pasi:S

Ennyi!

Sok sikert.....

2008. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

hät elöször is az elöttemlevöhöz pär szot....a kéRdezö nem arra volt kiväncsi hogy te hogy undorotsz a sajät nemedtöl,hanem arra hogy aki volt mär ilyen helyzetben vagy szintén kedveli a länyokat is az nyilatkozzon,ne az olyanok mint te.mellesleg sztem smemi baj nincsen azzal ha valaki a länyokhoz is vonzodik,tudod mennyi iylen van..?rengetek.sztem te téynleg egy kicsit maradi vagy,ne haragudj de komolyan.mert tudod ha normälisan tudnäl gondolkozni és haladnàl a "korral",hiäba nem szereted a csajokat ,csak apalikat,de öszintén..téged mi a faszéRt zavar ha mäs mäshogy lätja a dologkat mint te és mäsnak mäshoz van gusztusa mint neked.ö länyokat is szereti és hidd el rengetegen vannak igy.tehàT..


a kéRdezöhöz::D


Ugyangy bänj vele szinte mint egy pasival,csak adj bele mégtöbb romantikät.kényeztesd,simogasd,egy masszir az együttlét elött nagyon jo tud lenni,aztän utäna a kezed eltéved bizoynos helyekre....éS mär beis indult a romantikus jàték.sokold a nyakät,,,simogasd,jätsz vele,ne gondolj semmire csak kapcsolj ki!aztän nem minden läny szereti a vibrätort..jobban järsz ha csikloizgatot veszel.sztem az jobb.és természetesen kinyalhatod meg hasonlo...közöld vele,sugd a fülébe hogy mit szeret....(persze a dolgok elején) aztän ha azt mondja mindent...te mond azt hogy ok..akkor csinälod...és ha valamit nem szeret csak szoljon..és igy biztosabban mozogsz te is.pusz:)

2008. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előttem lévőhöz: Nemcsak az a normális, aki ugyanúgy gondolkodik, mint te. Ahogy látom téged zavar az, ha valaki másképp gondolkodik, másképp nem is tennéd szóvá.


Igazi nőies csajjal nem úgy kell bánni, mint egy pasival, másképp működünk.

2008. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, hát itt volt minden vélemény...

Szerintem itt is a szenvedély lehet a lényeg, a romantika, a kényesztetés, a gyengéd simogatások...

Én nem ítélem ezt el, simán lehet, hogy valaki ezt a saját nemében találja meg... Mindannyian mások vagyunk.

Úgy is megpróbálhatsz neki örömöt szerezni, ha belegondolsz, hogy téged mi izgat vele kapcsolatban. Mit próbálnál ki és mit nem :)

Sok sikert.

2008. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap már lefeküdtünk egymással. Most éltem át elsőnek orgazmust, amikor nyalta a nunikámat.
2008. máj. 30. 07:45
 6/6 anonim válasza:
96%
Persze hogy lehet! Én egy 18 éves leszbi csajszika vagyok...wow!
2008. jún. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!