Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan h a romantikus zene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan h a romantikus zene elveszi a hangulatot a sextől?

Figyelt kérdés
A barátnőm szűz én nem. Le akatunk feküdni és úgy akartam h tökéletes leygen neki mert nagyon szeretem. Romantikus zene gyertyák stb. Csak sajna nem jöt össze mert vhogy egyikünk se tudott rendesen beindulni... MIért lehetett? Már átbeszéltük 1 párszor és arra jutottunk h a zene meg a többi miat nagyon gyengéd hangulatba kerülün és nagyon ovatosan bánunk egymással és ezért nem indulunk be. Szerintetek van ilyen? És ha van h lehet megoldani? (vmi kompromisszum kéne h azéárt megmarqadjopn a hangulat mert nem akarom h olyan "snassz" legyen) kösz előre is
2008. máj. 15. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Zene és gyertya nélkül sem lesz snassz az első, egy örök emlék marad a barátnődnek anélkül is. Szerintem az a baj, hogy előre megbeszélitek, hogy melyik nap meg minden, készültök rá, előre tartotok is tőle. Ha már amúgy is elterveztétek, hogy le akartok egymással feküdni, akkor ha alkalom adódik rá, tegyétek meg. Sokkal igzatóbb tud lenni spontán, mint eltervezve és így is emlkéezetes lesz mindkettőtöknek.
2008. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, mi mondjuk mindketten szűzek voltunk, de ő is nagyon szeret, és ő is készült némi romantikával :) És AMÚGY meg kell mondani.. olyan eltervezett volt az egész. Külön CD... gyertyák.. mindketten tudtuk, hogy mi fog történni.

A következő a tanácsom.. Szerintem legközelebb ne tervezzetek el semmit, csak azért legyen meg a hangulat, mintha egy szimpla romantikus este lenne csak! Szépen feküdjetek le, beszélgessetek... vagy csak feküdjetek, előtte nézzetek tv-t.. az a lényeg, h ne tervezzétek el.

És előbb-utóbb fel fog lobbani az a szenvedély, és elkap titeket.. Onnantól meg minden jó lesz.

Meglepheted egy kis eperrel is, vörösborral:) attól max. picit megnyugszik...

Szóval legalábbis nekem ez volt a tapasztalatom, hogy nem volt benne kvázi semmi spontán. De így is szép és jó volt..

Sok sikert!

2008. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hm... nos, igen, egy valamivel pörgősebb zene lehet, hogy jó lenne. Nem azt mondom, hogy death metal, de pörgősebb. Na meg némi szesz is oldja a hangulatot (nem kell berúgni/leitatni, egy-két pohár édes bor bőven megfelel, kivétel, ha abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy a b.nőd a szárazat is szereti :-) ). Na meg tapasztalataim szerint a nőket remekül hangulatba hozhatja egy-két hosszas csók, közben finom simogatás ahol szereti, blúzgombolgatás / pólólevétel...

A többi részét viszont jól csináltad a hangulatkeltésnek. Férfi vagyok, és heteró, mielőtt félreértés esne, de jó, ha úgy gondolod, hogy a nők nem csak 3 lyukból állnak.

-G-

2008. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azt a zenét hallgassátok, ami nektek tetszik de szerintem is fontos sponaneitás. sztem nagyon jó, hogy akkor mégsem feküdtetek le egymással csak azért mert megbeszéltétek. én lehet azt tenném, hogy megbeszélném a lánnyal hogy ne tűzzünk ki semmi időpontot, majd hanem csk találkozgassunk. lehet, hogy az is bemozdítana mindkettőtöket, ha mondjuk azt mondanátok, hogy a következő 2 hétben biztosan nem, és ezt mindketten el is tudnátok hinni, akkor ez szerintem beindítaná az ösztön-effektst.
2008. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez a zenének semmi köze. Ha vmire nagyon készülsz, jobban izgulsz és ezért lehet, h nem sikerül. Nem kell semmi különös hozzá, csak érzelmek. Majd úgzi rájöttök, h sztem nem meghatározó az első alkalom, annyira, mint sokan hiszik.
2008. máj. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

engem, mint pasit a zene kifejezetten zavar. Ha meg olyan, ami ének és még értem is (magyar-angol-német) akkor meg főleg.


szerintem túlspiráztad. Nem mondom, hogy a környezet tökmindegy, de túl nagy feneket sem kell keríteni a dolognak. Nem a körülményektől lesz tökéletes, hanem attól ahogy egymás iránt éreztek.

2008. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
van, engem semmi sem idegesít jobban, mint ha szól vmi zene, mert akkor arra figyelek. A rádiót meg főleg el lehet felejteni! Megszólal a híradó és kész, hol és hányan haltak meg, adóemelés, kormányváltás, etc :)
2008. máj. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy van. Pl. bármi, amit Kozsó vagy énekel.
2008. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kedvemet tutira elvenné?:) Hagyjátok, hogy spontán jöjjön, ha előre tökéletesen eltervezed, bizti nem fog összejönni. Ezt általában így szokott lenni. Tényleg ne kerítsetek ekkora feneket neki:) Csak ügyesen.
2008. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!