Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért fájt, mi lehet a bajom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fájt, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Tegnap szeretkeztem a párommal, a menstruációm 5. napján, de igazából már nem is volt meg mert egész nap még pecsételő vérzésem sem volt. Szeretkezés közben fájt ha túl mélyen behatolt, de ha gyengédebb volt úgy nem volt gond! Eddig soha nem volt gond a mély behatolásoknál! Mikor végeztünk akkor vettem észre hogy barnás váladékom van! ez azért van met a hüvelyfalam még véres volt? Utána egy napig még barnás váladékom volt aminek kellemetlen volt az illata! Ez mitől lehetett? Ja és gyógyszerrel védekezünk.
2009. júl. 31. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen,még véres voltál belül és utána is véreztél.A pecsételő vérzés úgy tűnik még nem szűnt meg teljesen :-P

Érzékenyebb is voltál,mivel mestruációkor a méhszáj nyitottabb,jobban reagál arra,ha túl mélyre megy a szerszám.


Szerintem ilyenkor még nem kell szeretkezni,illetve lehet,de akkor gyengédebben :-) És nem fog fájni.

Szia!

2009. júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A méhszáj még nyitva volt. Szerintem máskor várd már meg azt a plussz egy vagy két napot.
2009. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Máskor az 5. napon nem volt gond, ezért is mertük csinálni! Akkor legközelebb inkább kivárom az egy hetet :(, csak olyan nehéz.
2009. aug. 2. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:
akk ne szeretkezzetek csak 1 kis petting legyen azt kész
2009. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vérzés alatt a méhszáj lent van, a hüvely megrödivül. Ilyenkor kerülni kell a mély behatolást, mert fájhat.


A méhszáj ovulációkor van a legmagasabban, illetve terhesség idején. Ilyenkor a leghosszabb a hüvely, ilyenkor lehet a lemélyebbre hatolni.

2009. aug. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!