Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek sikerült egy lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek sikerült egy lányt elsőre kielégítenie?

Figyelt kérdés
Úgyértem egy szűz lányt, első alkalommal. Azért kérdezem mert azt olvastam, hogy ritka ha egy lány első alkalommal az orgazmusig jut. Jólenne ha páran leírnátok a tapasztalatokat, csakhogy tudjak valamihez viszonyítani :) Kösz
2009. júl. 30. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal kielégíteni egy nőt a nehéznél is nehezebb.A fiú sem ismeri a lány igényeit.A lány sem nagyon ismeri a saját igényeit.Nem lehetetlen de nagyon nagyon ritka.
2009. júl. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, nem vagyok szűz, volt már pár pasim, és egyik sem tudott elsőre kielégíteni, nem ám a legelső a legelső alkalommal.
2009. júl. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Eddig 4 lánnyal voltam, ebből kettő komoly kapcsolat volt, másik kettő pedig csak kaland. Az első barátnőmmel 3 hónapig bénáztunk, aztán utána fokozatosan éreztünk rá a dolgokra. Szerintem fél évbe beletelt, amíg kitapasztaltuk, hogy hogyan élvezhetjük legjobban az együttléteket. Minimum 50 alkalom volt az elején, amikor nem tudtam kielégíteni, csak petting közben.

A második komoly kapcsolatom egy, már nem szűz lánnyal volt, de vele is volt 1-2 alkalom, amikor még nem sikerült. De pár nap után már nem volt gond.

A másik két lánnyal pedig nem beszéltem erről, úgy vettem észre, hogy ők is jól érezték magukat, de fogalmam sincsen, hogy volt-e orgazmusuk.

Összefoglalva: 1000 kicsi kis dologtól függ, hogy sikerül-e, de az a tapasztalatom (olyan nagy persze nincsen), hogy fokozatosan érzi meg az ember, hogy mi kell a másiknak. Szerintem nem is fontos, hogy az első alkalommal orgazmusa legyen a lánynak, elég annyi, hogy engedje el magát teljesen, és olyannal legyen együtt, akit teljes szívéből szeret, maradjon egy nagyon jó emlék az első. Ennél több nem kell.

Üdv! 19/F

2009. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindhármótoktól, mindenkinek ment a "hasznos" :)
2009. júl. 31. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!