Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni a jobb szexuális aktus eléréséhez.! (Mint példaul pénisz méret, poziciók, stb. )?!

Figyelt kérdés
18 éves fiu vagyok és tanácsokat szeretnék kérni tőletek. Több oldalt is átnéztem, dokumentáció filmeket is nézegettem de nem vagyok magabiztos a dologban. Péniszem mérete 15,5 cm hosszú és kerülete pedig 7 cm. Egyszer voltam 1 lánnyal és ő volt lent én meg fent és furcsa volt mivel nem tudtam behatolni teljesen és közbe jott valami (kb. 1 percig tartott az egész) és bukott a téma. Szeretném újra megpróbálni de azóta mindig olyan gondolatok jutnak eszembe, hogy túl kicsi a péniszem, hogy nem tudok teljesen behatolni, stb. Előjátékkal nincs baj, mindketten teljesen felizgulunk de ettől az egytől tartok, hogy nem tudom teljesen kielégiteni a lányt. Nem szeretnék olyan válaszokat kapni, hogy ha szeretitek egymást akkor nincs baj, tedd a lábát a nyakadba és minden megoldódik (és, hogy ?! Mindig csak ugyanazzal a pozban szeretkezzünk?!). Őszintén megmondva félek, hogy a péniszem mérete az oka.
2009. júl. 30. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Te most miről beszélsz mégis?

Nem tudtad teljesen betenni, de még nagyobatt szeretnél?

Hogy a felét se tudd betenni?

És milyen tanácsot szeretnél a mérettel kapcsolatban?

Ha azt mondjuk, hogy 12 és fél centi a jó, akkor 3at lecsapsz a végéből?

Vagy mégis mit szeretnél?

Nem parázni, meg agyalni kell, hanem csinálni, jó lesz az! ;)

2009. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mindent nem lehet belefoglalni a kérdésbe, lehet rosszul volt megfogalmazva. Mivel nem vagyok tapasztalt ebben a dologban azért fordultam ide.

Ahogy én éreztem mintha csak a fele hatolt volna belé, a többi meg kint maradt a combunktol. Mit kellet volna tegyek, hogy behatoljak teljesen? Párnát kellet volna rakjak a feneke alá?

2009. júl. 30. 23:05
 3/10 anonim ***** válasza:
be kellett volna dugni teljesen...
2009. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Itt tényleg nem agyalni kell, hanem csinálni.Mi olyan bénák voltunk a barátommal, hogy az hihetetlen. Nekem fájt mint az állat, a barátom meg úgy remegett, mint a kocsonya. És? Túl vagyunk rajta, az a lényeg. Nem vagyok túl tapasztalt, de szerintem gyakorlat teszi a mestert. Elsőre úgysem lesz tökéletes. Fokozatosan kell kitapasztalni, hogy melyikőtöknek mi és hogy jó. Tehát ne agyalj, vágj bele!
2009. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
29:48-nak, 09:43-nak,primitívek és durvák vagytok, nyilván ha fáj a hölgynek a dolog nem fogja teljesen bedugni neki, mert figyelmes nem úgy mint ti, pedig ő nem tapasztalt...Nem tudom mit szólnátok, ha mindkettőtök segébbe húznék egy 25 cm-es vibrátort, addig amíg szét nem reped...A kérdezőnek meg annyit, hogy használjatok síkosítót...vagy próbáljon meg lovagolni rajtad, így ő érzi, hogy mennyi az annyi,
2009. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11:26-os vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy 20 éves lány vagyok
2009. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy válaszoltatok a kérdésemre. Igyekszem valahogy belejönni, hisz gyakorlat teszi a mestert. Egyébként méretemmel baj van?
2009. júl. 31. 11:50
 8/10 anonim ***** válasza:
amikor a párommal úgy szeretkezünk hogy ő van felül,mi is teszünk a fenekem alá párnát,úgy jobban betud hatolni.szóval nem hülyeség.
2009. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11:26 os vagyok a péniszeddel nincs baj, a barátomnak is ekkora
2009. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
úúúúristen, ceruzap*cs!!! xDXD
2009. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!