Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Két nő hogyan dobhatná fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két nő hogyan dobhatná fel a nemi életét?

Figyelt kérdés
Még mielőtt támadtok: nem kamu... Lány vagyok és 4 hónapja van egy barátnőm, akivel nagyon szeretjük egymást. A nemi életünk nem túl változatos és ezen változtatni szeretnék. Mivel tudnám meglepni őt? Szerintetek hogy tegyem változatossá? köszi
2008. máj. 15. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ,hogy te a fiú avgy a lány szerepét játszod-e...

kiegészítők?Tükör az ágy fölé?Írj és addig keresek pár dolgot!

Am nem ciki a másság,nekem pl nincsen semmi bajom vele,csak engem hagyjanak békén.Am teljesen normális.Üdv!

2008. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a www.szexhelp.com oldalon találhatsz pár érdekes ötlet. pl nagyítós vibrátor...
2008. máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyikünk se játszik semmilyen szerepet. (És nem is kell feltétlenül.) De, ha muszáj mondanom valamit, akkor inkább én vagyok a fiú. A "segédeszközöket" én valami miatt ridegnek tartom. Vagy nem is tudom... szóval, vele szeretnék érintkezni, és nem egy műanyagizével. Nem tudom, hogy ő hogy van ezzel..
2008. máj. 15. 23:05
 4/5 anonim ***** válasza:

egy tipp!

A pucér lábatokra húzzatok egymásra nejlonharisnyát és abban izgassátok egymást. Dörgöljétek össze egymás nunusát. A nejlonharisnya nagyon izgató, de ha még a szátokat is rúzsozzátok és úgy smaciztok, közben a kezeteket beteszitek egymásnak, stb....

2008. máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
valasszatok valozatos hlyszineket. Tegyetek romantikusabba a dolgot, keszuljetek valamivel ra. A lenyeg, h torodjetek egymassal.
2008. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!