Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Velem van a baj? Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok a párom 25. Ő az első komoly kapcsolatom.Ő volt az első fiú az életemben.Az első nagyon fájt a többi már egyáltalán nem.Nagyon szeretem a barátomat SOHA nem csalnám meg és SOHA nem hagynám el de valahogy nem igazán élvezem a szex-et.Ő képes lenne akár 5 perc után elmenni én viszont egy óra után tudok csak elmenni.Mit tegyek hogy jobban élvezzem?Mindenkinél jobban szeretem!!!!!
2009. júl. 30. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!! Csak annyit tudok tanäcsolni, hogy csupän e miatt ne is gondolj a szakitäsra!! èn is ebben a cipöben järok, mär nagyon sokszor vitäztunk e miatt....ö túl gyors, én meg még soha nem mentem el, csak csiklói orgazmusom van. Szóval én többre vägyom...ö viszont nem, mert neki böven elég amit tölem kap!! ;)

Mindig kitalälok valamit, ami ad egy kis reményt, hogy na most biztos jobb lesz a szex! Példäul a héten elmentünk együtt egy szex shopba, és vettünk magunknak egy jätékot....szóval ne légy csalódott e miatt, majd kialakul, legaläbbis én is reménykedem. Sok sikert!!

2009. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg kellen eklőször ismerni a saját testedet, szerezz magadnak örömet egyedül és várj előbb utóbb valószínű összejön. Igen veled van a a bja ebben 28 /F
2009. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Minden eremből azon leszek hogy javítsak a dolgokon!
2009. júl. 30. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:

hát én nem értek egyet a többiekkel. szerintem egy kapcsolatnak 4 alapja van: szeretet, bizalom, tisztelet és a (jó)SZEX. bármelyik hiányzik, b*szhatod. most még nem csalod meg, de egy idő után eleged lesz belőle, és keresel valakit, akitől megkapod, amit otthon nem...

19 évesen meg ne gondold, hogy ez a "szenvedés" életed végéig kitart... nem, hogy kiélnéd magad, és találnál valakit, aki MINDEN téren megfelel neked!

(meg ha a pasidnak elég 5 perc, és ELÉG, akkor gondolj bele, mennyire törődik VELED... ha nekem elég lenne 5 perc, akkor is fogat összeszorítva szenvednék még 55 percig, vagy bármilyen más módon szereznék örömet életem párjának!)


19 F

2009. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak üzenem:én veled nem értek egyet.

Imádom a páromat és semmi pénzért nem hagynám el.19 év ide vagy oda.Én sokkal érettebb vagyok a korombeli lányokhoz képest.Ki mondta hogy meg fogom unni?Nem tudnám megunni.Nem fogok azért mást keresni mert vele nem olyan jó a szex mint szeretném. Nem azt mondtam hogy a párom mindig 5 perc után megy el.Tegnap például másfél óra után ment el de úgy hogy mondta hogy néha álljunk meg mert ő elment volna de tudja hogy én még nem.Szóval igenis törődik velem és nagyon szeret!!

2009. júl. 31. 11:02
 6/6 anonim ***** válasza:
sok nőnek csak a csiklós megy. Neked az megy?
2009. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!