Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » "Mindig" felall neki. Normalis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Mindig" felall neki. Normalis ez?

Figyelt kérdés
A baratomnak ugymond "mindig" felall...mar csak a sima csokolozasnal is, amikor egyszeruen atolel.
2009. júl. 30. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Jobb lenne egy impotens barát?
2009. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Dugjál velem, és ha rajta kap minket, akkor már nem fog állni a p.cse.

-ReapeR-23/F

2009. júl. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo, persze hogy imponal ez nekem... De arra gondoltam, hogy lehet ez valami betegseg...vagy valami hasonlo...es akkor nem azert van a dolog, mert annyira kivan...
2009. júl. 30. 19:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy normális :))))


Dugj alagi mátéval :D Neki nem áll fel :D

2009. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Betegség, te jóég...

Miért, olyan csúnya vagy, hogy ne kívánhatna?

Akkor nem szóltam...

2009. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van a pasimmal, mindig feláll neki.Szerintem semmi baja sincs csak kicsit túl van fűtve sexuálisan.De ennek csak örülni kell
2009. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi baja nincs, a legtöbb pasi így működik.
2009. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha azt akarod hogy ne alljon mindig neki dugjatok tobbet es akk lehet kielegul ... :D ha sose sexeltek akk persze hogy mered meletted :P
2009. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
azér áll fell mert szeret
2009. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tomi_2 válasza:
Nagyon szeret, kivan. Ha mar olelesnel is akor azt jelenti hogy tenleg ragaszkodik hozzad, meg eros erzelmeket taplalsz benne. Ez tlejesen normalis. An 16 eves fiu vagyok es van mikor nekem is felall egy olelestol a baratnommel. es o sosem szol semmit, vagy meg jobban hozzam simul.
2011. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!