Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy éve van szexuális életem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve van szexuális életem és még nem volt orgazmusom. Miért?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Pontosan azért, mert még csak egy éve csinálod.

Azt azért nem olyan könnyű megtanulni. Majd jön, próbálgassátok, vagy te is otthon egyedül játssz magaddal.

27/N

2009. júl. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

az hogy valaki feltud olvasni egy mondatott, az nem jelenti hogy érti is mit olvas.


szóval hogyha valakivel kefélgetc, az nem azt jelenti, hogy érted a technikáját, hogy orgazmusod legyen. maszturbálással is lehet orgazmusod nem kell oda szex. na az miért nincs?

2009. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

azért mert nem az én farkamon lovagoltál.


-ReapeR-23/F

2009. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évig nem volt. Meg kell tanulni, még nem vagy elég érett hozzá - és ez nem kor kérdése.
2009. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem törődtem vele az elején,aztán egyszercsak észrevettem hogy ahogy mozgok úgy élvezem,folytattam és lett:))De attól is lehet hogy nem megfelelő pózban csináljátok.Mi az elején úgy csináltuk hogy ő van felül,aztán ki akartuk próbálni hogy én vagyok felül,és amikor így csináltuk másodszor,akkor lett:)
2009. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm... várom még válaszaitokat..:):L
2009. júl. 30. 19:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen problémám és a siker elérése érdekében én is rájöttem arra h magamban is próbálkoznom kell. Így egyből sikerült és efeletti örömömben a következő alkalommal leültettem magammal szembe a páromat és megmutattam neki mit is csináltam egyedül :D annak ellenére hogy nem voltunk együtt ő is és én is szemmel láthatóan és hallhatóan élveztük a dolgot :) ajánlom neked is, meg fog lepődni hogy ennyire megnyílsz neki
2009. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem kell aggódni, ez gyakoribb, mint hinnéd:) nekem is fél év kellett mire sikerült. próbáljátok több pózban, a legtutibb tipp az,h a barátodnak arccal szemben az ölébeülsz és úgy:) de ha nem lazulsz el teljesen és csak görcsösen koncentrálsz a dolgokra, sosem fog sikerülni.élvezd a szexet, ne görcsölj. de az is lehet oka a bajodnak, h a barátod előtt szégyenlős vagy kicsit, vagy zárkózott, kicsit próbáljátok feloldani a gátlásokat.
2009. júl. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!