Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért nem jutok el a csúcspontra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem jutok el a csúcspontra?

Figyelt kérdés
nem régóta vagyok együt egy nagyon kedves és aranyos sráccal.Nem vagyok tapasztalt a sex terén, ő a 3. akivel idáig lefeküdtem.Eddig vele volt a legjobb talaán azért mert nagyon szertem...de sex közben nem érem el a "csúcsot".Ujjazás közben már majdnem eljutok,de valah még sem. amikor én kiverem neki ő mindig elmegy...bár hangot "nem ad ki".ha ő belémhatol és én vagyok felül akkor is érzek valamit, de ha én vagyok alul(am nekem jobban teccik,mert nem szertek felül lenni) akkor szinte semmit.mind két alakalom után azt kérdezte h mért nem nyögtem én meg azt mondtam rá h "mert nem az én stilusom", de közben ez annak volt betutható h szinte soha nem jutottam el.Ő sem nyügött.ő ezért még elmehettet amikor "egymásban voltunk"? mit csinál egy fiú miután elment?folytatja h a lány is kielégülön?h érhetném el az oragazmust a barátommal(masztizásnál sikerül)?
2008. máj. 15. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

hát nem sok nönek adatik meg,hogy elélvezzen minden segítség nélkül.Ahhoz nagyon ismerni kell a saját,e´s a partnered testét.e`s ha a legjobban kívánod is a partnert sem sikerülhet.lehet,ha tapasztaltabb leszel talán...

Próbálj te,vagy a barátod a csiklód izgatásával hozzásegíteni,és hidd el jó élmény lessz.Nem mindenkinél jön be a nyögés.Van aki csak sóhajt,van aki beleremeg,van aki sikí´t.Egyén függö.Ès persze van,aki megjátsza magát.

2008. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jesszus... "nyőgött"??? Sóhaj, legalább nevezzük már szépen... úgy írsz minderről, mintha csak egy folyamat lenne, ami kb. két élettelen dolog közt játszódik le. Tényleg nem bántásból mondom, de a dolog is másképp tűnik,ha szépen fejezzük ki.

Szóval, először is, attól pl. nem jön meg a "hangulat" ha sóhajtasz? Nekem sokszor az is meghozza azt, ami akkor éppen nincs.

Szerintem mond el a barátodnak nyugodtan, hogy nem sikerül vmiért, és segítsen... izgathatná a csiklódat szex közben..

Csókolgathatná a nyakadat..

Ezek mind nagyon izgatóak.

Amúgy mit csinál utána?... sztem még 2-3 percig úgy marad, aztán kiveszi, és leszedi az óvszert... és amúgy azt csak ő tudja, hogy elment-e, dehát az azért szerintem látszik egy pasi arcán :)

2008. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!