Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek annak érdekében,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek annak érdekében, hogy ne fájjon? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A Barátommal már egy ideje együtt vagyunk és le szeretnék feküdni már egymással. Én 19 vagyok ő 21, és amikor pettingeltünk és közbe ujjazott fájt. Nem vagyunk már szüzek, de mindkettőnknek rég óta volt már szexuális élménye. Kicsit félek tőle hogy fájni fog amikor szeretkezünk! mit tehetnék hogy ne fájjon majd, és élvezzem a szexet?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. júl. 30. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

attol h ujjazásnál fájt nem biztos h szex közben is fájni fog!

lehet azért fájt mert durván csinálja vagy a körme....

nekem is fáj egy kicsit ha ujjaz a barátom de a szex meg nem fáj!!

ne félj

2009. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előjáték. simogatás, puszilgatás, "nyali-fali" :)
2009. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fejben lazíts szerintem.Sokszor hiába akarja az ember, az izgalom miatt mégsem tudsz úgy kikapcsolni és feszengsz vmiért.Ilyenkor persze fáj, ott lennt sem működik úgy a dolog...24/L
2009. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engedd el magad,ne gondolkodj semmin csak hogy szereted,bízd rá magad,bízz benne.Talán úgy menni fog.Legalábbis nálam bejött.
2009. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ujjazásnál sok pasi nem valami ügyes, olyankor szólj neki és tapasztaljátok ki együtt hogy a legjobb,a körme tényleg sarkalatos dolog mert ha nem vigyáz rá akkor az fájhat. A szex max akkor fog fájni ha nagyon vastag a pénisze.
2009. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!