Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, dugtatok már a popsito...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, dugtatok már a popsitokba valamilyen tárgyat? Vagy kuki járt már benne?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 13:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
43%

én pár próbáltam az anális szexet a volt partneremmel, és szerintem egész jóó:)

a mostani párom nem vevő rá,pedig tényleg nagy élvezet.

és nem is fáj:) bár ez egyén függő:)

2009. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%

Az én párommal 2-3 havonta szoktuk popsiba csinálni, és kifejezetten élvezem :) Előtte persze foglalkozni kell vele, hogy felkészült legyen és élvezze is :)


A kukoricás dologról meg annyit tudok mondani, hogy pech :) Ezért is nem mindegy, hogy mikor van efféle szeretkezés.

Velem soha hasonló még nem fordult elő :)

2009. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is csak mikor lázas voltam a kúpXDnem naon szeretem oda...Aki oda merészkedik meghal...:)az a halál börtöne:)
2009. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%

nekem anyuci a kúpot :DDDD

utána csak a kaki jött ki.

Bedugni én csak egy pasiba akarok egy jó nagy f*szt.

A pasi segg*ébe jól áll egy kis vibri :-))))

aki nekem mer bedugni, annak nem lesz farka soha többé.

2009. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Szoktad vibrizni a barátod hátsóját? :)
2009. aug. 1. 18:22
 16/22 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem miért pontozzátok le azokat, akik szeretik az anális szexet. Mivel itt véleményre kérdezett a kérdező, így nincs se jó, se hasznos válasz. Titeket sem pontoz le senki azzal az indokkal, hogy prűdek vagytok, hiszen mindenkinek más jön be. De nem lehet ezáltal minősíteni másokat.

Én egyszer próbáltam az anális szexet, akkor az nagyon nem jött be. Egyáltalán nem fájt, de lelkileg nem voltam felkészülve rá és nem is akartam. Azonban mostanság olykor előfordul, hogy amikor fel vagyok izgulva, akkor a popsim is bizsereg és olyankor vágyom rá, hogy valaki arra felé kalandozzon. (Lehet engem is lepontozni)

2009. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%

Én kifejezetten szeretem az anális sexet. Az a legnagyobb élvezet ha mind a két lyukam foglat!


Aki meg még soha nem próbálta az ne mondjon vélenyét!

2009. aug. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%
Egy haverom meselte hogy probalta az ex csajaval...arra rajott a kakalhatnek,a csavo kihuzta belole,a csaj meg mellette osszecsinalta magat :))) Azota ez nekem eszembe se jut,biztos kinos lehetett. 19/L
2009. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
64%
mert erre fel kell készülni. Előtte beöntés és nem lesz baleset, mert akkor már nincs minek kijönnie
2009. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
60%
nemár h elmenjek beöntésre csakhogy ezlehessen?:DDDDDDDD
2009. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!