Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy a férfi miután elmegy ne lankadjon le? Mármint tabletták nélkül, meg minden segédeszköz nélkül. Vagy a 2-3 órás szex az úgy történik hogy addig a pasi nem megy el?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy létezik olyan, hogy nem lankad le, miután elmegy és folytatja. Meg olyan is, hogy sokáig nem megy el, ezt meg lehet oldani némi alkohollal vagy kis szünetekkel szex közben :-)
2009. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
nekem is volt 3 órás szexben részben, de nem szeretem az ilyen maratoni dolgokat :) Ha elég tapasztalt az ullető, hogy hogyan tartsa vissza, akkor persze hogy segédeszközök nélkül i s megy :) de ehhez tényleg sok rutin kell :)
2009. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

"meg lehet oldani némi alkohollal " hát ez pont bekavar.


2-3 órás szex úgy történik, hogy amikor már majdnem elsül, akkor vár egy 10-20másodpercet és ugyanúgy mehet továbbá ~1percig aztán megint kicsi pihenő, aztán eljuthat egy olyan szintre hogy orgazmus nélkül ejakulál,de nem élvez el.

szóval onnantól kezdve megint sokáig bírja. aztán eljön az idő amikor már végkép elveszti az "önuralmát", és elélvez. természetesen sok gyakorláson múlik az egész.


" férfi miután elmegy ne lankadjon le" igen, az orgazmus után, még 1-10.percig simán áll. ez nagyon függ hogy, milyen hamar következetett be az orgazmus. tehát ha 1óra után élvez el, akkor tovább marad "egyenes" a himbi. de ha 10perc után élvez el,akkor általánban gyorsan konyul...

2009. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Létezik, és ilyen kérdés is létezett már...


(23/F)

KG

(A kérdezők értékeljék a válaszaim)

2009. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik, én is ilyen vagyok. Aktus közben általában nem bírom olyan sokáig (de nem emgyek el azért olyna nagyon hamar) de a legjobb barátom hosszú ideig bírja ha használatban van. :)

KG: Neked meg miért lényeges h értékeljék a válaszod? Ettől leszel nagyobb? Jézusom.

2009. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!