Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy kád vízben szex? Próbáltát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kád vízben szex? Próbáltátok már? És ha igen, akkor óvszerrel vagy anélkül? És nem volt gond az óvszerrel? Mármint nem csúszott le vagy hasonlók?

Figyelt kérdés
Mármint óg ygondoltam, hogy egy kis előjáték, aztán megengedjük a vizet, és még szárazon húzom fel a gumit...
2009. júl. 30. 00:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint úgy gondoltam... csak elírtam bocsi
2009. júl. 30. 00:59
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Mi csak az elojatekot szoktuk a kadba kezdeni, a tobbit a haloba folytatjuk.... ;)
2009. júl. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
nem lehet óvszer nélkül szexelni még vízben sem, csak tájékoztatásképpen. ha merev akkor állatira mindegy hogy száraz vagy vizes a szerszám csak néha meg kell fogni a tövét hogy nem csúszott-e le. ha lecsúszik abbahagyjátok, na bumm.
2009. júl. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
az a lényeg, hogy ne menjen víz a gumi és a pénisz közé, ne lóbáld nagyon a vízben :D
2009. júl. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
"nem lehet óvszer nélkül szexelni még vízben sem" ezt hogy érted?
2009. júl. 30. 01:12
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Úgy érti szerintem, hogyha nem akartok gyereket, meg fertőzéseket.:)

Szerintem az óvszer nem fog lecsúszni a vízben sem. De azért jobb, ha előbb kipróbálod, hogy ne akkor kelljen ezzel szórakozni.:D

2009. júl. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
úgy értem hogy szerinted vízben nem kell védekezni? vízben is kell védekezni ugyanúgy mint szárazon, akkor is bele kerül a lányba a spermád és teherbe eshet, tök mindegy hogy a testén kívül milyen közeggel érintkezik éppen.
2009. júl. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

elősször is nagy legyen ez a kád, ha nem sarokkád sztem felejtős, a miénkben nem fértünk el

mi nem használtunk gumit, de azért nem arra célzok hogy nem kell, és nyilván figyeltem amennyire egy kanos férfi tud :D

2009. júl. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát tényleg jó nagy legyen az a kád,mert kényelmetlen lesz mindkettőtöknek.mi elszoktuk kezdeni a kádba,majd folytatjuk vagy a mosogépen vagy a kád szélén,vagy a szobában.
2009. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!