Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk mit imádtok szopás közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit imádtok szopás közben?

Figyelt kérdés
lányok ti is írhattok,mit szeret a barátotok.Tövig be az egészet vagy csak a hegyét bármilyen technika tipp jöhet;)
2009. júl. 30. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Mit? Azt a pár perc csöndet.
2009. júl. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom ha a párom először csak nyalogatja végét.Meg szeretem ha lassan csinálja, az sokkal jobb, legalábbis nekem.Azt annyira nem szeretem ha tövig benne vagyok, tudja csinálni de nem kedvencem, nem utasítom vissza, nem rossz, de megvagyok nélküle is.Az is jó ha közben simogatja a combom meg a hasam.De amúgy 69ezés a legjobb. :)

22/F

2009. júl. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt is szeretem ha tövig bekapja de mindenképp a szájában legyen mer az jó:). ja meg közbe ha a kezét is használja garanatált a siker.
2009. júl. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátom azt szeretni, ha addig kapom be ameddig csak tudom ( persze nem erőlteti csak ameddig nekem jól esik ), szereti ha jó sok nyállal dolgozom :-)
2009. júl. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha közbe a hasam simogatja, és a szemembe néz :)

D F/18

2009. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Mit-mit? Hát hogy szopnak!
2009. júl. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy üveg sört a kézben :D hátradölve a kanapán és lazító zene szóljön :D
2011. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!