Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek hány menet a max...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek hány menet a max egy délután/este alatt?

Figyelt kérdés

Barátommal ma délután 5* hoztuk össze 4* elment,de az utolsónál sajnos már nem tudott és sietnünk kellett szóval annyiban hagytuk, de bánt egy kicsit hogy mért nem tudtam a csúcsra vinni, egyébként már nagyon fáradt volt mikor az ötödikbe belefogtunk, és amúgy is kezdők vagyunk ez volt a negyedik együttlétünk, szüzek voltunk ezek előtt, szerintetek ez normális vagy jobban kéne igyekeznem(nünk)? Ő 19

-Lány 16-


2009. júl. 29. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A volt barátnőmmel amikor elkezdtük űzni ezt a "sportot" mi is napi 3x 4x csináltuk:D fájt is eleinte pedig fiú vagyok :D később ő nem bírta sokáig tehát nem lettem nagyon tesztelve:D18f
2009. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eddig nekem is mindíg fájt de ma a harmadik és a negyedik menet nagyon jó volt nem fájt:D viszont mostmár nem bírnék énse többetXD
2009. júl. 29. 22:49
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
nekem 5 menet az alap!
2009. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez azert attol is fugg milyen menetekrol van szo, elofordult mar hogy 1 menet 2-3 oras legyen? abbol azert nem biztos, hogy 5ot lenyomsz.
2009. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Neem, nem:) próbál agykontrollt alkalmazni de eddig a mai 3.és 4. menet kivételével nagyon hamar elment:S szinte pár perc alatt:D
2009. júl. 29. 23:08
 6/11 anonim ***** válasza:
azthiszem a 24 órás csúcs az 4... de általában 3nál többször nem esünk 1másnak.. mondjuk én nem megyek el olyan gyorsan.. :)
2009. júl. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

egyszer összeakadtam valami irdatlan durva perszónával, nahh vele sikerült 6-ig feltornászni hozzáteszem nem délután/este hanem ez egy nap alatt volt, de utána vagy 3 napig nem volt kedvem.

bár azért így visszagondolva, bevállalnám az ilyen napokat :)

2009. júl. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

életkorbol látszik,hogy kik számolják a napi mennyiséget...


fáradtan melo után ugyis leszükül 1-re,de annak már tartalma van,nem csak egymásnak esés,és az sokkal jobb mint 4-5 gyors menet...

22/L

2009. júl. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

egy éjszaka alatt max 3 menet :)


17/L

2009. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem "számolom", csak azért kiváncsi voltam hogy ebben az életkorban és előélettel átlagos-e:) Köszi, várom még a válaszokat=)
2009. júl. 31. 00:39
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!